Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi lenne erre a megoldas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne erre a megoldas?

Figyelt kérdés

Anyagi dolgokrol senkinek sem szeretnek beszelni a kornyezetembol ezert irok ide.


Én vagyok a nő, házasok vagyunk. A párom idekoltozott hozzam, a lakas egyebkent a szuleime. Rezsit, kajat kulon fizetjuk. Kulon kasszan vagyunk. Van egy sportautoja, ami álmai autoja és úgy jutott hozzá, hogy anno hianyzott x millio ft a kocsihoz és Kölcsön adtam neki, amit utana vissza is kaptam tole. A kocsit o tartja fenn. Az elozo honapban vett egy masik autot es honap vegere kellett neki az ugyintezeshez 150ezer, szinten kolcsonadtam, majd visszakaptam tole x het mulva.


Ma Végre eljutottam vásárolni magamnak ruhákat, mert eddig nem nagyon tudtam az evek alatt. Teszek felre is nagamnak, plusz a varandossagom soran a vizsgalatokat maganban intezem, nem keves penz. Neha a parom is beszall ha szolok neki.


Ma vasarlaskor felvihott merre vagyok , mert elmehetnenk kajalni. Mivel terhessegi cukrom van, en sjanos sehol nem tudok enni. És mondta h akkor adjam neki oda a szep kartyamat en ugysem tudom most elkolteni.


Na hat annyira de annyira ideges lettem (nem tudom h jogosan e) es mondtam, h biztos h nem, majd veszek belole sportboltban cipot(vhol elfogadjak, de ez nem 100%) de mar magamra is szeretnek kolteni. O pedig mondta, h milyen onzo vagyok. Nem vagyok onzo, de az egesz szepkartyam biztos nem adom oda...mondta h hat de nem is kellett vna az egesz, csak egy ebed. Erre mondtam, h tok jo h ezert jottel utanam h meghivjalak belole ebedre.


Aztan jott a vita h 100ezerrel tobbet kolt kajara egy honapban mint en..igen mert szed egy csomo tapkieget meg a nasik.


Most osszevesztunk es nem tudom mi lenne a megoldas.


júl. 6. 13:23
1 2 3
 21/26 retektorta ***** válasza:
17%
Most tényleg ezen akadtál ki, hogy megebédelt volna néhány ezer forintból a számládra? Mi is külön kasszán vagyunk, de ebből egyikünk sem csinált volna problémát. Mondjuk egy dologban igazad van, ide felesleges kérdést írni ilyen témában, mert leginkább gyerekek vannak itt, akiknek nulla élettapasztalatuk van.
júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
81%
21# Szerintem azon akadt ki, hogy nem azért hívta, hogy EGYÜTT ebédeljenek, hanem kifejezetten csak azért, hogy a kérdező állja a cehhet. Nekem is szarul esne.
júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
88%

Nekem ez az egész nagyon meredek... 2 autó, de tőled kér kölcsön - SEMMI tartaléka, megtakarítása nincs, és így vállaltok gyereket? Terhességgel kapcsolatos kiadásokat te fizeted? Mi a terv a gyerek cuccaira? És arra az időre, amikor te a korábbi fizudnál jóval kevebbet keresel, ha 3 évig otthon maradsz pláne, a GYED kapcsán? Miből fizetitek a gyerekkel kapcsolatos kiadásokat? Babakocsi, bútorok, meg a kismillió cucc, ami kell majd? Extra oltások, vizsgálatok, és még sorolni is fárasztó mennyi kiadás van, olyasmi is, amikre nem gondoltunk.


FIzetéseitek hogy aránylanak egymáshoz kb.? Közös kassza a fizetéseitek arányában és minden közös dolgot onnan fizetni. A nem luxus autó fenntartását is (gondolom téged is fuvaroz, bevásárolni jártok vele stb.) és a terhességi vizsgálatokat is. Innen menne rezsi, kaja (extra táplálékkiegészítőket vagy különleges kajákat lehet külön), tisztálkodó és tisztítószerek (extra cuccokat lehet külön, pl. drága smink) közös szórakozás és még amit megbeszéltek (Netflix előfizetés meg mittudomén, ami közös még). Ruhákat ha kb. azonosan költekeztek évente, akkor szintén lehet ebből, ha nagyon eltérőek az igények akkor mehet külön (vagy egy éves összegig ebből).

júl. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nem akarsz elválni, de már most lehúz mint a szr, képtelen bánni a pénzzel és kihasznál.


Akkor maradj vele, de ne picsogj, amikor zsebpénzt kapsz majd tőle ESETLEG, hogy tudj venni pelenkát.

júl. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

De nyugi egy szaros ruhán hisztizni fog, "mer az az ő pénze". Felejtős, én ott elhúztam volna, hogy 1,5 milliót! kölcsön kér egy hobbiszrhoz.


Ráadásul azóta is. Ez akkora redflag, mint a ház.

júl. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"Sajnálja tőled a pénzt, ő sportautókat vesz magának te meg sportcipőt leárazva."

A házasságban minden közös. Ha te belementél így, akkor ideje sürgősen változtatni ezen.

júl. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!