Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi lenne erre a megoldas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne erre a megoldas?

Figyelt kérdés

Anyagi dolgokrol senkinek sem szeretnek beszelni a kornyezetembol ezert irok ide.


Én vagyok a nő, házasok vagyunk. A párom idekoltozott hozzam, a lakas egyebkent a szuleime. Rezsit, kajat kulon fizetjuk. Kulon kasszan vagyunk. Van egy sportautoja, ami álmai autoja és úgy jutott hozzá, hogy anno hianyzott x millio ft a kocsihoz és Kölcsön adtam neki, amit utana vissza is kaptam tole. A kocsit o tartja fenn. Az elozo honapban vett egy masik autot es honap vegere kellett neki az ugyintezeshez 150ezer, szinten kolcsonadtam, majd visszakaptam tole x het mulva.


Ma Végre eljutottam vásárolni magamnak ruhákat, mert eddig nem nagyon tudtam az evek alatt. Teszek felre is nagamnak, plusz a varandossagom soran a vizsgalatokat maganban intezem, nem keves penz. Neha a parom is beszall ha szolok neki.


Ma vasarlaskor felvihott merre vagyok , mert elmehetnenk kajalni. Mivel terhessegi cukrom van, en sjanos sehol nem tudok enni. És mondta h akkor adjam neki oda a szep kartyamat en ugysem tudom most elkolteni.


Na hat annyira de annyira ideges lettem (nem tudom h jogosan e) es mondtam, h biztos h nem, majd veszek belole sportboltban cipot(vhol elfogadjak, de ez nem 100%) de mar magamra is szeretnek kolteni. O pedig mondta, h milyen onzo vagyok. Nem vagyok onzo, de az egesz szepkartyam biztos nem adom oda...mondta h hat de nem is kellett vna az egesz, csak egy ebed. Erre mondtam, h tok jo h ezert jottel utanam h meghivjalak belole ebedre.


Aztan jott a vita h 100ezerrel tobbet kolt kajara egy honapban mint en..igen mert szed egy csomo tapkieget meg a nasik.


Most osszevesztunk es nem tudom mi lenne a megoldas.


júl. 6. 13:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk szerintem ez a pali nem szeret téged, nem vigyáz rád, nem gondoskodik rólad, de végül is te dolgod. Nem tudom, mit látsz benne. Lehet, jó farka van.
júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
82%

Azt csinál veled amit csak akar. Te meg vagy olyan buta, hogy még gyereket is szülsz neki, nem volt elég, hogy hozzá mentél feleségül . Mit ne mondjak... Csak azzal lehet ilyesmit megcsinálni aki buta.


Mehettek ti ezek után közös kaszárra simán, de akkor is a képedbe fogja vágni, h ő többet keres, többet költ holott te segíted őt ki és te spórolsz mert ő költekezik világba.


Ugyanúgy megfogja csinálni közös kasszán, ugyanúgy veszekedni fogtok...

júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Igen, az lesz, kozos kassza, amire x osszeg lesz utalva.


#11 oda van ram figyelve, szoktam kapni rozsat is "csakúgy". Amit kerek megszoktam kapni. De lehet itt csusztunk el h kulon kezeljuk a penzt.majd meglatjuk.

júl. 6. 14:19
 14/26 anonim ***** válasza:
94%
Még rózsát is kapsz? Azta! Majd később rájössz.
júl. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Kulfoldi utazasokat nem irtam bocsi..nem akarok mindent
júl. 6. 14:22
 16/26 anonim ***** válasza:
69%
Nevetségesek vagytok. Edd meg amit főztél. Szegény gyerek...
júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
😅na jo..mar banom h ide irtam.
júl. 6. 14:43
 18/26 anonim ***** válasza:
65%

Vak vagy és végtelenül buta vagy! Egyáltalán nem szeret téged ha nem bánja, hogy még bevásárolni se tudsz magadra ÉVEK ÓTA. Le tud téged rózsákkal meg mit tudom én mikkel aztán jól van mert tudja, hogy neked elég mert annyira nincs önbecsülésed!


Más párok MÁR házasság előtt közös kasszàn vannak, ti meg még házasság, sőt babavárás után sem vagytok!


Sajnálja tőled a pénzt, ő sportautókat vesz magának te meg sportcipőt leárazva.


Mindenkinek leeesett itt, hogy bohóc vagy csak neked nem.


Nah hát akkor szenvedj tovább, egyedül szegény gyermeked sajnálom, hogy milyen emberek közé születik meg! :(((

júl. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező, megértem, hogy bánod, ezért szoktam le én is arról, hogy kérdéseket írjak ki, mert a válaszadók fele azért jár ide, hogy a hétköznapi frusztrációit mások alázásával, sértegetésével vezesse le. Normálisan, kulturáltan válaszolni nem tudnak, és olyanokat pocskondiáznak, aki őket nem bántotta, csak feltett egy kérdést, mert kíváncsi volt mások véleményére.

Az oldal egyik legnagyobb hibája, hogy nem lehet töröltetni a szükségtelenül arrogáns hozzászólásokat, mert a moderátorok a fülük botját nem mozdítják.

júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
64%

Gusztustalan férjed van. Az lenne a minimum, hogy a terhességi vizsgálatok felét fizesse. Aztán még elvárja, hogy te hívd meg kajálni.

Képzeld mi is külön kasszán vagyunk. Felezünk mindent. Vizsgálatoktól kezdve terhesvitaminig, kismamaruháig.Sőt! Mivel táppénzre kellett mennem és én leszek otthon gyeden 2 éves koráig, a férjem kifizette a korábban felvett 2milliós hitelemet, mert kevesebb lesz a bevételem, ezáltal legyen rá gondom. Olyan meg elő sem fordulhatna, hogy évekig nem tudnék ruhát venni magamnak, ha szükség lenne rá, akkor megvenné ő, de szerencsére be tudom osztani a pénzem, nem vagyok rászorulva és nem is szeretnék visszaélni a jóindulatával.

júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!