Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi lenne erre a megoldas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne erre a megoldas?

Figyelt kérdés

Anyagi dolgokrol senkinek sem szeretnek beszelni a kornyezetembol ezert irok ide.


Én vagyok a nő, házasok vagyunk. A párom idekoltozott hozzam, a lakas egyebkent a szuleime. Rezsit, kajat kulon fizetjuk. Kulon kasszan vagyunk. Van egy sportautoja, ami álmai autoja és úgy jutott hozzá, hogy anno hianyzott x millio ft a kocsihoz és Kölcsön adtam neki, amit utana vissza is kaptam tole. A kocsit o tartja fenn. Az elozo honapban vett egy masik autot es honap vegere kellett neki az ugyintezeshez 150ezer, szinten kolcsonadtam, majd visszakaptam tole x het mulva.


Ma Végre eljutottam vásárolni magamnak ruhákat, mert eddig nem nagyon tudtam az evek alatt. Teszek felre is nagamnak, plusz a varandossagom soran a vizsgalatokat maganban intezem, nem keves penz. Neha a parom is beszall ha szolok neki.


Ma vasarlaskor felvihott merre vagyok , mert elmehetnenk kajalni. Mivel terhessegi cukrom van, en sjanos sehol nem tudok enni. És mondta h akkor adjam neki oda a szep kartyamat en ugysem tudom most elkolteni.


Na hat annyira de annyira ideges lettem (nem tudom h jogosan e) es mondtam, h biztos h nem, majd veszek belole sportboltban cipot(vhol elfogadjak, de ez nem 100%) de mar magamra is szeretnek kolteni. O pedig mondta, h milyen onzo vagyok. Nem vagyok onzo, de az egesz szepkartyam biztos nem adom oda...mondta h hat de nem is kellett vna az egesz, csak egy ebed. Erre mondtam, h tok jo h ezert jottel utanam h meghivjalak belole ebedre.


Aztan jott a vita h 100ezerrel tobbet kolt kajara egy honapban mint en..igen mert szed egy csomo tapkieget meg a nasik.


Most osszevesztunk es nem tudom mi lenne a megoldas.


júl. 6. 13:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Külön kasszán vagytok, nem vagy köteles kölcsönadni neki egyáltalán. Amúgy nem jó férfinak szülsz.
júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy már az gáz, h házasok vagytok és külön kasszán nemhogy az, hogy marakodtok a pénzen. Nem lesz ennek jó vége ez tuti.
júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%

Jó, hogy elmondtátok egymásnak, amit akartatok.

Majd megoldja a tápjait és a nasikat.

Te pedig vegyél magadnak ruhát és cipőt.

Lapozzatok. Ezek a dolgok már megoldottak.

júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem házasság, ahol a te gyerekedet várod, csak te költesz rá, a "férjed" meg csak lehúz. Neki nem a gyereke?

A többihez nem is szólok semmit.

júl. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem semmi, hogy a férjed a várandós feleségével hívatja meg magát ebédelni, ráadásul ilyen arrogáns módon, pláne, hogy külön kasszán vagytok, pláne, hogy te nem is ehetsz.

Őszintén, rettenetesen sajnállak, hogy egy ilyen apának készülsz szülni...

Őszintén, nem tudom, mi lenne a megoldás, vagy van-e megoldás. Mondjuk az már eleve problémás felállás egy kapcsolatban, amikor az anyagiak terén nincs meg az összhang, a bizalom, és a közös kassza. Mert egyébként a családjog nem ismer ilyet, hogy külön kassza, jogilag a házasságban minden közös, kivéve a házasság előtt vagy örökléssel szerzett javakat.

júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
62%
El lehet válni.
júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Nem akarok elválni, mert ez csak egy szelet amit olvastok a házassagunkból, viszont anyagaik teren egyszeruen nem jutunk dulore, vagy nem tudjuk hogyan csinaljuk..


Lehuzni nem huz le, mert mindent visszaad ha eppen en segitem ki. En nem tartok fenn autot. De ez a mai megnyilvanulasa..egekbe repitette a vernyomasom.

júl. 6. 13:43
 8/26 A kérdező kommentje:
Viszont lehet kozos kassza kellene, meghatarozva x osszeggel, es akkor nincs vita..
júl. 6. 13:44
 9/26 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező. Őszintén szólva nem tudom mire fel akadtál ki. Ha eddig mindig visszaadta és még meg is hívott ebédre túlzásba estél szerintem. De a külön kassza akkor is nagyon nem

jó. Nem tudom felfogni, hogy miért most jutottál el addig, hogy veszel magadnak ruhát vagy mit. Nem marad pénz, vagy mi a gond? Egyébként nem az egész pénzed akarta elhasználni szóval rá fogni, hogy de eléggé csúnya volt tőled. De tőle is, hogy több pénzt költ el és felhányta. Szörnyűek vagytok mindketten. Válni fogtok hiába nem akarsz. Majd ő fog téged repíteni.

júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Grizesteszta ***** válasza:
83%
Pontositsnsm a 8-at: kellene ehy kozos kassza is, minel elobb. Kozos kasszabol kellene fedezni a zerhes vizsgalatokat, lakhatas koltsegeit, a bsba dolgait. Es ezt minel elobb be kellene vezetni, hogy utana meg azt is legyen ido rendezni, ami a te otthonleted miatt kiesik. Ez is fontos, mert a GYED kevesrbb, mint a fizud, viszont a baba miatt a kiadasod tobb lesz. Gondold at a koltsegeket es ragadzkodj a kozos folgoknal a felezeshez!
júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!