Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ez?

Figyelt kérdés
Ha egy kapcsolatban a pasinak kell figyelni mindig olyan dologra mint hogy hetente legyen legalább felporszívózva, vagy kitakarítva a maradéktól a hűtő, vagy hogy mikor volt ágynemű cserélve mert ha a nőn múlna hónapok telnének el
júl. 1. 20:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

De értjük. Ugyanaz van, mint sok más családnál, párnál, csak éppen fordítva. Az miért nem gáz? Az olyan elfogadott?

Azért alakult úgy, mert az egyik fél megszokta, hogy a másik csinálja, az ő problémaköréből ez kiesik.

júl. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk én intézem a hűtőt, az ágyneműt meg a porszívózást is.

Később indulok reggel, este korábban érek haza mint a férjem. Nekem pl nem teher. Neked az?

Szerinted ezek a feladatok feltétlen női munkaerőt igényelnek?

júl. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül de csak nekem jut eszembe..
júl. 2. 12:02
 14/17 anonim ***** válasza:
90%

Ja ez jut eszedbe. Én a fentieken túl be is vásárolok, mosok, vasalok, teregetek.

Férjem dolga a házimunkából kb az izzócsere meg a kávéfőzőgép karbantartása. Na és? Nekünk megfelel így. Neked nyilván nem felel meg, hogy neked kell csinálni, egyeztessétek, ki mit vállal!

júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem gáz, felőlem úgy éltek, ahogy akartok. Ezek szerint ez neked is megfelel így, hisz őt választottad és vele vagy.
júl. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
80%
3 - Te tulajdonképpen mire vagy jó a szexen kívül?
júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
37%

#16, „Te tulajdonképpen mire vagy jó a szexen kívül?”

Nem az én dolgom azt meghatározni, hogy miben vagyok jó. Helyettem el tudja dönteni az, aki ismer. Miből gondolod, hogy szexben jó vagyok?

A számodra „fától az erdőt” típusú kérdést meg azért tettem föl, mert ha van egy igénytelen ember, de mégis van valakije (aki panaszkodik rá), akkor feltételezem, hogy valami olyan dologgal kompenzál, amit a panaszkodó nem tud csak úgy pótolni. Máskülönben már rég kivágta volna, mint azt a bizonyos macskát… 🤔

júl. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!