Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire oldodná meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire oldodná meg egy ilyen? Érdemes bele vágni?

Figyelt kérdés

Barátnőm 40 órában dolgozik.

Hol 9től fél 6ig.

Hol déltől este 10ig.

Hétfőtől szombatig és kb van 2 szabadnapja.


Sajnos nagyon keveset tudunk talákozni. Hiába van szabadnapja van h közbe jön valami neki.


Meg fordult a fejünkben hogy egy össze kőltőzés megoldaná ezt.

Én kicsit bizonytalan vagyok ezzel kapcs h ez tényleg megoldás lenne e.


jún. 24. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A felnőtt emberek ennyit dolgoznak és egy komoly kapcsolatban együtt élnek a felek. Tietek a döntés. Te talán nem dolgozol?
jún. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felnőtt emberek tényleg ennyit dolgoznak, sőt némelyik még többet is. Mi a probléma ezzel?
jún. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csak annyi a probléma h kevés időt tudunk együtt tőlteni és nem szeretnénk ha rá menne a kapcsolatunk. Sajnos ez a állapot mind kettönket meg viseli.

És ezt szeretnénk megoldani.

Igy jött az ötlet hogy össze költözni.

jún. 24. 14:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszarok. Akkor minek jöttettek össze ha szerintettek "nincs egymásra idő", miért nem váltottok munkát?


Newflash:

Ha ti szétmentek az nem a munka miatt lesz hanem az érzések hiánya miatt, esetleg az önbizalomhiány miatt.


Aki érzi, hogy elég erős a szerelem, szeretet és magabiztos az ilyen hülyeségektől nem tart.


Más párok távkapcsolatban vannak és kitartanak egymás mellett. Ebbe gondolj bele és ne a munkára kend amikor nem a munka a hibás.

jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én mindig időt szánok rá.

Sajnos ő az aki nem tud rám és a munkára háritja vagy épp másra.


Táv kapcsolat is csak akkor müködik ha értékes időket tudnak együtt tőlteni. Akár csak a hétvégéket .

Szoval minden mükődő képes ha két ember tesz érte.


De ő nem igazán akar változtatni .

Legalább egyhéten egyszer talákoznánk ami fix lenne .

De részéről ez nincs meg.

Szoval én szeretnék vele lenni és ezt megoldani.

De így nem tudom egyedűl hiába dobom be az ötleteimet.

Meg ugye egy össze kőltőzés komoly dolog és ott azért jó ha biztosra megy az ember .

jún. 24. 14:53
 6/7 anonim ***** válasza:
A te beosztásod hogy van?
jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Találkozni se akar veled, nem még összeköltözni. Hány évesek vagytok, 12?
jún. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!