Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szakítással ,,fenyegetni,,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítással ,,fenyegetni,, mennyire oké?

Figyelt kérdés

Párommal eddig albérletben laktunk, ő vett egy lakást. Nekem

Van egy lakásom egy másik városban, amit megbeszéltünk, hogy kiadunk, miután az újba beköltöztünk. Még egy hét sem telt el a beköltözés óta, már egy veszekedésnél odamondta hogy húzzak innen a faszba. Illetve tegnap közölte, hogy még 3 hónapig ne adjam ki a lakásom, hogy legyen hova mennem, ha nem jönnek össze a dolgok. Nagyon hullámzóan áll hozzá, 3 nap alatt elhangzott, hogy ő majd elvesz feleségül, két nappal később meg ne folytassuk.


Nagyon el vagyok keseredve, úgy érzem, teljesen ki vagyok szolgáltatva, és az új helyet sosem fogom otthonomnak érezni. Egy darabig lakott nálam anno, és mondta is h neki ez sosem lesz az otthona, ezért mentem bele a költözésbe, hogy legyen egy közös tér. Nyilván vannak problémáink, én is sok mindenben hibás vagyok, viszont azt látom, hogy mindenért engem okol. Illetve én sosem fenyegetőztem szakítással vagy hogy kibaszom a lakásból…



jún. 24. 13:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hullámzóan áll hozzá, 3 nap alatt elhangzott, hogy ő majd elvesz feleségül, két nappal később meg ne folytassuk. - mert olyan ostoba kapcsolatfüggő vagy, hogy hagyod.


Nekem egyszer mondhatná, elpakolnék, és lelépnék.

jún. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"egy veszekedésnél odamondta hogy húzzak innen a faszba"

Ez nem fenyegetés, hanem durva elküldés.

Ilyenből elég egy, és már ott se vagy.

jún. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!