Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szakítással ,,fenyegetni,,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítással ,,fenyegetni,, mennyire oké?

Figyelt kérdés

Párommal eddig albérletben laktunk, ő vett egy lakást. Nekem

Van egy lakásom egy másik városban, amit megbeszéltünk, hogy kiadunk, miután az újba beköltöztünk. Még egy hét sem telt el a beköltözés óta, már egy veszekedésnél odamondta hogy húzzak innen a faszba. Illetve tegnap közölte, hogy még 3 hónapig ne adjam ki a lakásom, hogy legyen hova mennem, ha nem jönnek össze a dolgok. Nagyon hullámzóan áll hozzá, 3 nap alatt elhangzott, hogy ő majd elvesz feleségül, két nappal később meg ne folytassuk.


Nagyon el vagyok keseredve, úgy érzem, teljesen ki vagyok szolgáltatva, és az új helyet sosem fogom otthonomnak érezni. Egy darabig lakott nálam anno, és mondta is h neki ez sosem lesz az otthona, ezért mentem bele a költözésbe, hogy legyen egy közös tér. Nyilván vannak problémáink, én is sok mindenben hibás vagyok, viszont azt látom, hogy mindenért engem okol. Illetve én sosem fenyegetőztem szakítással vagy hogy kibaszom a lakásból…



jún. 24. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azzal kéne inkább foglalkoznod, hogy miért nem szakítasz vele...
jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben mennék gondolkodás nélkül azonnal. Így akarod megalapozni valakivel a közös életet?
jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező érzelmileg zsarol/manipulál. Hagyd ott a fenébe még ma ha lehetséges!
jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire zavargál téged a saját kis rezidenciájáról, és visszaél a kis köcsög hatalmával, hogy húzd el onnan a csíkot, és fenyeget, mi a francot keresel még te ott? Tartásod és önbecsülésed hol van? Van lakásod, és tényleg húzz el a f*szba ilyen barom mellől!
jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kijelentés után hagyd ott a francba.
jún. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem 1x mondott volna olyat, hogy "húzz a faszba". Akkor látott volna utoljára :D
jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Csatlakozom az elottem szolokhoz.

Tudom, mondani konnyebb mint megtenni, DE ha ilyet mond akkor szerintem nem erdemli meg hogy ott legyel neki.

Hagyd ott a fenebe. Erzelmi zsarolas

jún. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele, ha majd pár év múlva gyereketek lesz és akkor is ezt mondja!

Ez már az a bizonyos intő jel...ne várj a csodára, ez csak rosszabb lesz. Szakíts és költözz vissza a sajátodba!

jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Ez M. Péter szindróma.

Így kezdődik, aztán jön a lelki terror után a fizikai.

Még ma hagyd ott .

jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az ilyennél kedvesen rá kell mosolyogni, rábólintani. Jól van kicsim, én most hazamegyek, akkor mostantól ne is keress mert azt hittem férfi a párom nem egy gyerek s erre nincs időm. S még az ajtóban letiltani.
jún. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!