Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csinálnátok,ha még mondjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok,ha még mondjuk sötétedés előtt is kint dolgoznátok,és jól esne,ha valaki besegítene,és mondjuk eltenné a szerszámokat, de helyette a pasitok fut be meccset nézni,meg enni?

Figyelt kérdés
Úgy,hogy akkor is ezt csinálja ha nincs semmi sport esemény, vagy akár más dolog. Egyszerűen még azt sem mondja,hogy "gyere be édes, mert már késő van,eleget dolgoztál",hanem még elnézné azt is,hogy sötétben is kint dolgozol?
jún. 21. 01:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Kidobnám. Minek kinlodjak egy ilyennel, semmi értelme
jún. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Kuka, bizonyos színvonal alá nem megyek bocs
jún. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Sry de ha te tovább akarsz kint dolgozni akkor az a te bajod felnőtt nő vagy ne keljen már a kezdet fogni.
jún. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Semmit mert nem molyolnék kint a sötétben, hanem bemennék én is pihenni, hobbizni, akármi. Pláne most nyáron, 9 óra kb, mire teljesen sötét lesz, mi a szart kell még este 9-kor is kint melózni? Abban az esetben értem, ha mondjuk egyikőtök sem dolgozik munkahelyen, egész nap bent punnyadtok a lakásban, mert kint meleg van és eleve este 5-6 körül mész ki a kertbe. De nyilván nem ez a helyzet és valamelyikőtök minimum dolgozik munkahelyen. Pihenni is kell.
jún. 21. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Bírom az ilyen kérdésekre adott válaszokat... Mintha valóban megvalósult volna a "Munkaalapú társadalom": mindenki dógozik.:)
jún. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Magadtól nem tudod abbahagyni, külön mondani kell neked?
jún. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Egyrészt, nem vagyok az a földműves típus így soha nem lesz olyan otthonom, ami ennyi kerti munkával jár. Másrészt felnőtt ember el tudja dönteni, mit akar/nem akar megtenni. Tehát, feltételezem, hogy, mikor elunja, befejezi, amit csinál anélkül, hogy erre külső engedélyt, vagy felszólítást kapna.

Utálom a mártírokat.

Szerintem mindenkinek joga van a saját idejét beosztani.

jún. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Ugyanebben a szituban vagyok. Hogy én mit csinálok? Meggondolom, hogy kell-e ez nekem vagy nem kell és aszerint cselekszem. Ha arra a végeredményre jutok, hogy kell, akkor abbahagyom a picsogást, mert hiszen én választottam és kigazolom a kertet. Majd ha végeztem, elteszem a szerszámokat és bemegyek.

Ha oda jutottam, hogy nem kell, akkor kiteszem a pasit vagy én költözök el, a tulajdonosi viszonyoknak megfelelően.

jún. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Felnőtt ember vagy, be tudod osztani az idődet, meg azt is, hogy mikor hagyod abba, sőt az is a saját döntésed, hogy mikor és mennyit kertészkedsz. Miért a másikra hárítod, hogy legyen a parnered a saját hülyeségedben, meg gondolkodjon helyetted? Ő azt csinál, amit akar, akkor, amikor akarja, miért a te fejedben kitalált kép alapán kellene élnie az életét? Ha te sötétedés utá is, hulla fáradtan akarsz a kertben mártírkodni, az a te bajod. Mi akadályozott meg abban, hogy hamarabb abbahagyd és pihenni menj?

Ne mártírkodj! Ha pihenni akarsz, pihenj. Ha dolgozni, dolgozz.Egy életed van, ahogy a pasidnak is. Ha meg idegesít, hogy nem egyezik az életmódról alkotott véleményed, akkor keress olyat, akivel hasonszőrűek vagytok. Azzal, hogy a másikra morogsz és elvárnád, hogy idomuljon a te életmódodhoz, csak magadnak okozol kellemetlenségeket.

jún. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Látom, a sok "okos" nem értette meg a lényeget.. Itt arról van szó,hogy 0 volt a jóindulat benne,hogy legalább annyit segítsen a másiknak,hogy a szerszámokat eltegye a helyére,és azért már hadd ne annak kelljen lépnie,aki egész nap álló munkát csinál,ő meg ül a valagán.
jún. 21. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!