Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az ha sötétedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha sötétedés után fiatal lány után megyek az utcán akkor hamarosan azt kezdi hinni hogy követem?

Figyelt kérdés
Egyszer már meg is állt egy lány és megkérdezte őt követem-e pedig nem.Látom hogy egyre sűrűbben fordulnak hátra és ilyenkor már tudom hogy ezt gondolják.Mással is előfordul ez?
2012. aug. 20. 17:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
ilyen gyakran lebuksz?! :D
2012. aug. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ne kövesd?
2012. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
kezeltesd magad!
2012. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Neeem :)Tényleg véletlenül arra kell nekem is menni ha épp úgy adódik,de látom hogy visszafordulgatnak és látszik hogy mire gondolnak.
2012. aug. 20. 17:47
 5/18 anonim ***** válasza:
52%

Igen, rengetegszer.

Bár nem mondták, de látszott: Sokszor hátranéztek, elkezdtek telefonálni, ilyenek, de az ő bajuk.

Mondjuk elég nagy bunkóság olyat feltételezni valakiről, hogy követi.

2012. aug. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Hole Hunter ***** válasza:
12%

Elég szomorú, hogy manapság egy fiatal lány/nő egyedül kénytelen közlekedni sötétedés után. (lsd a pécsi esetet)

Ez bizony srácok/pasik a mi szégyenünk!...

A kérdező pedig valóban kezeltesse magát...

2012. aug. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 nevem-senki ***** válasza:
100%
Ne csodálkozzatok rajta! A mai világban...
2012. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én kezeltessem magam mert azt hiszi valaki hogy követem? Furcsa elképzelés.Keveset járok kocsival inkább csak gyalog talán azért tűnt ez így fel.
2012. aug. 20. 17:56
 9/18 anonim ***** válasza:
a 60-70-es években elképzelhetetlen volt, hogy egy lányt valaki ne kísérjen haza. Ez természetes volt, pedig bizony sok kilométer gyaloglás volt az ára hazafelé. Pedig akkor sokkal jobb volt a közbiztonság.
2012. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
sok a k*csög sz*r a közbiztonság
2012. aug. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!