Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az ha sötétedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha sötétedés után fiatal lány után megyek az utcán akkor hamarosan azt kezdi hinni hogy követem?

Figyelt kérdés
Egyszer már meg is állt egy lány és megkérdezte őt követem-e pedig nem.Látom hogy egyre sűrűbben fordulnak hátra és ilyenkor már tudom hogy ezt gondolják.Mással is előfordul ez?
2012. aug. 20. 17:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%
Talán mert nem túl biztonságos az utcán.
2012. aug. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
De nem értem miért nem előzöd meg?
2012. aug. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Általában megelőzöm őket de van aki gyorsabb járású vagy van aki még fel is gyorsít ahogy látom.Gyakran ilyenkor más sarkon fordulok le.Gondoltam arra is hogy a külsőm is megijesztheti őket mert eléggé kopasz vagyok és sokan mondták már hogy csúnyán nézek,ez is rátehet a dologra.
2012. aug. 20. 19:03
 14/18 anonim ***** válasza:
A mai világban, mikor az ömlik a hírekből, hogyha naplemente után lépsz ki az utcára, megerőszakolnak, megölnek, ismét "megerőszakolnak", feldarabolnak, egy részedet a kutyáknak adják, egy részedet eladják, a maradékot pedig megsütik és megeszik.... ezek után, még csodálkozol, hogy miért fordulunk hátra sűrűn? xD Megvallom, nőként nem szeretem, mikor este valaki mögöttem közlekedik, kitartóan. Ez persze nem azt jelenti, hogy követ is, csak az érzést nem szeretem, mert mi van akkor, ha mégis követ.... Ha a telefonon lógok az alatt a 10 perc alatt, míg hazaérek és engem megnyugtat, hogy legalább a párom tudja, épp merre járok és ha baj van, honnan tűntem el, akkor hadd tegyem nyugiban, a mögöttem jövő, ha meg nem követ, sz@rja le, mit csinálok.
2012. aug. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy belekerulsz egy affele ongerjeszto folyamatba: mogottuk mesz es nyilvan ok ezt erzekelik, hiszen ejszaka eleve jobban figyel a kornyezetere az ember.

Te persze eszreveszed, hogy ok ezt erzekelik, emiatt meg jobban elkezded oket akaratlanul is figyelni, hogy miert reagalnak ilyen furcsan. Na, ezt ok persze megintcsak erzekelik, amitol esetleg meg idegesebbek lesznek...



Szerintem nem kellene ennyire foglalkoznod az elotted haladok reakciojaval, termeszetes, hogy ejjel mindenki jobban odafigyel, de ha te arra koncentralsz, hogy vajon az elotted halado azt gondolja-e, hogy koveted ot es figyeled a reakcioit, azt meg lehet erezni a kisugarzasodon es meg jobban azt az erzetet keltheti, mintha tenyleg kovetned es figyelned oket.

2012. aug. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
37%
Sajnálatos hogy ennyire elhiszik hogy veszélyben vannak, túlságosan felfújja a média a gyilkosságokat, sokkal biztonságosabb kint mint azt a legtöbben hiszik.Sajnos a média addig fújja ezt amíg el nem érik hogy mikrochip legyen mindenkinek a bőre alatt.
2012. aug. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 nevem-senki ***** válasza:
Pökember, te nagyon okos vagy! Hol szerezted a diplomádat?
2012. aug. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Érdekes, én is elég sokszor gyalogoltam már sötétben, sokszor egyedül sétáló lányok után is, de nálam egyszer sem fordultak meg, hogy követem-e őket, és nem kezdtek el gyorsítani, mikor meg akartam őket előzni. Ez azért is lehet, mert csak 160 cm és 55 kg vagyok.
2012. aug. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!