Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Minden "férfi" ilyen vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden "férfi" ilyen vagy csak én fogtam ki egy ilyet szerencsémre?

Figyelt kérdés
A jelenlegi partneremmel elég sok a gond, nem tudom foghatom-e a neveltetésére. Mindig is elvolt kényeztetve, mostak rá, főztek rá stb. mostmár a 20as évei közepén jár és egyáltalán nem látok potenciát benne hogy változni akarna. Egyszerűen mindent elkell utána pakolnom, takarítanom, annyira igénytelen tud lenni, néha még azért is "könyörögnöm" kell hogy mosson fogat vagy kezet ha épp munka után bejön. Arról nem is beszélve hogy hiába főzők rá, meg viszek neki romlandó gyümölcsöt vagy ételt, ott rohadt meg a hűtőben vagy megy a kukába a tudtom nélkül (mert inkább eszik valami szar gyorskaját) Szóval már nagyon elegem van belőle hogy az anyjának kéne lennem, de én nem leszek

jún. 6. 20:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden férfi ilyen, de sok az igénytelen példány, az tény.

Amúgy meg mire vársz, kedves kérdező? Ha ennyire igénytelen, akkor nem értem, hogy miért vagy még mindig vele! Elemi dolgokat nem csinál meg magának és ez nagyon gáz. Azt nem értem, hogy eddig hogy volt gusztusod hozzá. Sokszor nem értem a nőket, hogy tudnak ilyen igénytelen alakokkal egyáltalán ismerkedni. Ja, hogy biztosan előadta magát az elején, nyomta a szöbeget, amivel levett a lábadról!

jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
9. Mert engem nagyon idegesit hogy a cucca szet van dobalva? Foleg ha szaga is van, a kajamaradekrol nem beszelve. Ha valakit ez nem zavar az nem epp eszu ugy gondolom
jún. 6. 22:54
 13/14 A kérdező kommentje:
11.Remeltem hogy valtozik mert sokszor mondtam neki a bajom, meg alapjaban nem egy toxikus ember aki bantana stb. De ugy tunik nem szamit ha ilyen igenytelen es ez engem nagyon is zavar.
jún. 6. 22:55
 14/14 anonim ***** válasza:

13

Te már feltetted korábban is ezt a kérdést, nem? Úgy látszik nem változott, nem is fog (főleg ha megcsinálod neki ezeket)

jún. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!