Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Minden "férfi" ilyen vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden "férfi" ilyen vagy csak én fogtam ki egy ilyet szerencsémre?

Figyelt kérdés
A jelenlegi partneremmel elég sok a gond, nem tudom foghatom-e a neveltetésére. Mindig is elvolt kényeztetve, mostak rá, főztek rá stb. mostmár a 20as évei közepén jár és egyáltalán nem látok potenciát benne hogy változni akarna. Egyszerűen mindent elkell utána pakolnom, takarítanom, annyira igénytelen tud lenni, néha még azért is "könyörögnöm" kell hogy mosson fogat vagy kezet ha épp munka után bejön. Arról nem is beszélve hogy hiába főzők rá, meg viszek neki romlandó gyümölcsöt vagy ételt, ott rohadt meg a hűtőben vagy megy a kukába a tudtom nélkül (mert inkább eszik valami szar gyorskaját) Szóval már nagyon elegem van belőle hogy az anyjának kéne lennem, de én nem leszek

jún. 6. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A te párod olyan és még egy páran.
jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Miért nem utálsz? ***** válasza:
100%
Nem annyira ritka, hogy valaki ilyen, de ettől ez még nem általános. Én például nem vagyok ilyen.
jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én semmi effélét nem csináltam soha, pláne nem más lakásában (árulkodó ez a "viszek neki ételt").

Ez a kérdés viccnek is rossz.

jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%

Egy ilyen pasim se volt mŵg. A kapcsolataimban általában én vagyok a "gyerek", a pasik főznek, meg magyarázzák a normális taplalkpzást igazábol en azt rühellem hogy mindig a kaja körül forognak es arra megy allandoan el a pénz a pasikkal.


Es a párom anyjának 2 190 es erős fia van plusz a férje(az apuka), tehát 3 férfira főzött!! 1 férfi egy egész tepsi rakott kaját is megeszik. Akkor 3?


De hal eg mindegyik pasim mos főz takarit is, én vagyok a lazább oldal csak akinek minden más fontosabb az életben bakker, és hallgatom a papolást a gyökerektől.

De még amelyik pasi csak fűz is online. Neki is minden áldott nap témája a vacsora, a kaja meg ezek.

Lezsibbaszt. En mondtam neki hogy nálam már langolt a serpenyő is velem ne álmodozzon nem járna jól.

Na es erre ő: majd ő főz meg segít!


Én meg kb már azt is gyűlölöm hogy enni kell, ekörül forognak, errol kell szóljom egy este délután egy hétvégé, vagy minden este.., agyf.szt kapok tőlük de ők dominálnak le, azaz nekem kell eldugulnom meg gyakran szerencsétlenkedni miattuk.

De ha bundáskenyeret is csinálok abbol a fél kg kenyér elég nekik egy reggelire csak, nem is az hogy egy szelet neked nekem, es ha felnapig is főzök az 1 percig tart aztán lehet mosogatni.


Fél nap "1 perc" evésért.


Es még a 21 században sincs egy rohadt tabletta arra hogy ne kelljen venni költeni főzni enni.


Meg bakker ne a takaritásrol szoljon már az élet 2 munkanap közt abban a maréknyi pár órában.

jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

A legtöbben azért nem ilyenek. Szerintem "veszek" neki ételt akart az lenni, csak elírta.

Nem szabad a másikra főzni, kaját készíteni vagy venni neki, hiszen könnyen lehet, hogy mást kíván. Én is nemegyszer vagyok úgy vele, hogy egész nap úgy kívánnék valamit, de mire hazaérek már mást ennék.

A kézmosás hiányát én is tapasztaltam még elvileg igényes, fogat alaposan mosó pasiktól is. Már meg sem lepődök az ilyenen.

jún. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7%
Minden "nő" ilyen életképtelen, mint te?
jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Valami hiba van a legtöbb emberben, de ilyen extrém esetekkel én szerencsére nem találkoztam. A barátom előszeretettel hányja le csak úgy ahogy van a ruháit a székbe, néha megigazítom, vagy elrakom, de kb ennyi ami idegesít igénytelenség szinten, amúgy takarít, főz, tisztálkodik, stb. (Nem csak “besegít”, hanem nekiáll magától és megcsinálja amit épp gondol.)
jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
3. Miaz hogy arulkodo? Mikor ott vagyok nala akkor viszek itthonrol etelt vagy ott fozok nala. Es az a sajat lakasa szerintem az a gaz hogy ott is en nekem kene csinalni mindent
jún. 6. 21:47
 9/14 anonim ***** válasza:
De miért kéne ott rendezkedned? Mondta ezt neked valaha is? Vagy csak te gondolod, hogy neked ez a feladatod ott?
jún. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"könyörögnöm" kell hogy mosson fogat vagy kezet ha épp munka után bejön


Hat a közelébe nem mennek egy ilyennek jóember

jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!