Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez megfelelő pénzügyi helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megfelelő pénzügyi helyzet egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Együtt élünk de sosem beszéltük meg igazán ( úgy leülve) hogy, hogy legyen.


Mindenki a saját pénzét kezeli, csak annyit beszéltünk hogy amit lehet elteszünk.


Hol én hol ő fizet a boltban. Azt se nézzük h én 5x fizettem már ő addig egyszer sem.

A lakhatási költségeket szüleim fizetik, nem engedik fizetnünk.


jún. 5. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Biztos, hogy nem hagynám, hogy felnőtt ember létemre, aki keresettel is rendelkezik, anyamek fizessék a lakhatasunkat :D
jún. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Hogyha így mindkettőtöknek megfelel, miért lenne rossz?
jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
A partnered számára biztos, hogy megfelelő. Hiszen egy csomó pénzt megtakarít az ingyen ottlakással. Ámde, nem biztos, hogy örökre veled marad. Tetemes összeggel fog kiszállni a kapcsolatból, ha egyszer úgy dönt. Jól megszedi magát rajtad, aztán pápá.
jún. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Ezt összeköltözés előtt szokták megbeszélni. De ha neked így nem tetszik, akkor mondd el neki! Annak viszont semmi értelme, ha itt hisztizel. Nekünk mindegy.
jún. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Lehetne egy közös bankszámlátok, amelyre mindketten befizettek ugyanakkora összeget minden hónapban. Két bankkártya hozzá, tehát egy-egy. Ebből fedeznétek a kaját, akár közös részre vásároltok, akár bármelyikőtök csak saját magának venne valamit. Mosószer, wc-papír, ilyesmi, kiégett villanykörte, tehát a mindennapi apróságok.

A többit mindenki úgy osztja be, ahogy akarja.

jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
A szüleid nagyon jótét lelkek, hiszen közvetett módon anyagilag támogatják a partnered, aki csak egy idegen számukra. Bármikor továbbállhat. Nem is értem. Én nem hagynám így kihasználni magam. Az ő dolguk persze.
jún. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk is ez van, nekünk megfelelő. Annyi különbséggel, hogy mi fizetjük a lakásom rezsijét, kb felesben.
jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem lenne az ha mindent én állnék meg a szüleim.
jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Lehúzós a pasid. Nem, nincs rendben.
jún. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24%

9. Szerintem férfi a kérdező.

A szülők mindig szívesebben támogatják a fiuk csaját anyagilag, mint a lányuk hapsiját.

jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!