Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Úgy viselkedik mint egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy viselkedik mint egy gyerek 3×oltom és gyujtom be ugyan azt a cigit 2 perc nyugtom sincs, ezt meddig lehet bírni vagy meddig fogja még csinálni?

Figyelt kérdés
Egy pohár vizet se képes tölteni magának azért is nekem szól. Reggelente a legrosszabb felkelek rohanok kávét főzni aztán boltba (ő addig kávézók wczik fürdik). Aztán jön az hogy zokni boxer nadrág póló a cipőjét sem képes megtörölni, és ez minden napos, ja és ilyenkor már el telik 1/2 óra és én meg 1 pohár vizet nem ittam. Ha mosok takarítok főzök vagy bármi más házi munkát csinálok azt soha nem látja de ha 1 percre le ülök cigizni vagy csak elő veszem a telefont, akkor én már egész nap csak cigizek meg telefonozok.
jún. 4. 09:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha sajnálod, akkor tedd tönkre a saját életed. Most mit lehet erre mondani? Házasodjatok, szaporodjatok.
jún. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az anyja sem tolerálta a viselkedését, ugyanezt tolta otthon is amit most neked. Elég beszédes, ha egy emberre a saját anyja nem kiváncsi, nem gondolod? Lehet sajnálni, akkor maradj vele és szolgáld életed végéig, csak akkor nem értem minek írtad ki a kérdést és mit vártál itt tőlünk.
jún. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Az, h az anyjának sem kell, az nem a te gondod. Ha sajnalod kirakni, mit vársz tőlünk? Ez az egyetlen értelmes megoldás. Beszélgess el vele, es közöld határozottan, h ez a viselkedés neked nem fér bele. Ha nincs egyből változás, rúgd picsán. Vagy maradj és szenvedj.
jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha sajnálod kirakni, akkor nevelgesd az anyja helyett, áldozd fel magad! Normális vagy??
jún. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen emberen akkor segítesz a legtöbbet, ha magára hagyod. Akkor megtanul hirtelen gondoskodni magáról, önteni egy pohár vizet, felöltözni, stb. Ha nincs ki megcsinálja helyette, akkor hirtelen már ő is képes lesz rá. És ez hosszú távon csak előnyére fog válni.

Szóval ne sajnáld. Az ő érdeke is, hogy kicsit egyedül maradjon.

Te pedig nem jótékonysági szervezet vagy. Nem kötelességed sajnálatból vele maradni, mert a saját anyja sem tűri el ezt a viselkedést. Amúgy megjegyzem, a saját gyerekeimet is úgy nevelem, hogy azért amint elég nagyok, már ne kelljen mindenért ugrálnom nekik. A 4 éves nagyobb lányom már pl tud magának vizet tölteni, kezet mosni, a vécét ügyesen, önállóan használja, egyedül felöltözik, stb, szóval azért nehogy már azt mondd nekem, hogy a "párod", egy elviekben felnőtt férfi kevésbé önálló, mint egy 4 éves óvodás kislány. Azért ezt ne támogasd már, főleg ne a saját károdra.

jún. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Meddig lehet bírni? Én max 24 órán át bírtam volna, aztán mehetett volna, amerre lát. És letojnám, hogy az anyjának se kell. Egy életed van te jóasszony, így akarod leélni? Ha ő semmibe néz, te mit sajnálod? De komolyan.
jún. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt minél hamarabb lapátra tenni.
jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugye....tudod, hogy nem egy kóbor kutya? Hidd el, a legjobb megoldás számára is, hogy tapasztalja meg kicsit az életet. Mert azt fogod észre venni az irreális elvasárok mellé még meg is fog csalni "mert neki minden jár"
jún. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!