Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Úgy viselkedik mint egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy viselkedik mint egy gyerek 3×oltom és gyujtom be ugyan azt a cigit 2 perc nyugtom sincs, ezt meddig lehet bírni vagy meddig fogja még csinálni?

Figyelt kérdés
Egy pohár vizet se képes tölteni magának azért is nekem szól. Reggelente a legrosszabb felkelek rohanok kávét főzni aztán boltba (ő addig kávézók wczik fürdik). Aztán jön az hogy zokni boxer nadrág póló a cipőjét sem képes megtörölni, és ez minden napos, ja és ilyenkor már el telik 1/2 óra és én meg 1 pohár vizet nem ittam. Ha mosok takarítok főzök vagy bármi más házi munkát csinálok azt soha nem látja de ha 1 percre le ülök cigizni vagy csak elő veszem a telefont, akkor én már egész nap csak cigizek meg telefonozok.
jún. 4. 09:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mind közül a legjobb jelölt volt?
jún. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagy? Fiú vagy? Kiről beszélsz? Gyereked? Párod? Kutyád? Háttértörténet? Több infó? Jól vagy?
jún. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#2 igen én vagyok a nő, az élettársamról beszélek. Nincs gyerek. 1 éve élünk együtt azóta megy ez. És nem nem vagyok jól már minden reggel úgy ébredek hogy az idegességtől fáj a hasam
jún. 4. 09:33
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás, még ma.
jún. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Már fizikai tüneteid vannak annyira rossz a kapcsolatod, nincs gyerek, nem vagytok házasok, mégis mire vársz? Még ma hagyd ott!!!
jún. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy gyors kérdés. Boldog vagy mellette?? Szerintem tudjuk a választ.. de akkor mégis miért vagy mellette?
jún. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
19%
Láncdohányos nő, naplopó férfi, a legjobb párosítás, szinte érezni a putrifikált környezet remek, dohos illatát a kérdésen keresztül is. (Ajtó helyén függöny, betört ablak, 10-12 pulya a földön, egy beteges elhanyagolt kutya az udvaron láncon, sok "szerzett" bicikli ilyen-olyan szétszedett állapotban, a belső szobában Ferikét épp megszállja az egszözájzbúk, az ükmama űzi ki belőle a családi áldással, a tévében üvölt a nemzeti hős Győzike.
jún. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

7


Kirázott a hideg, olyan korrajz...

jún. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szülj ebbe a kapcsolatba legalább 3 gyereket, hogy aztán kiírhass arról is kérdést, mit csinálj a lusta naplopó élettársaddal, aki a gyerekek dolgaiban sem segít, és bele is verte a fejed a falba, de persze nincs hova menned…

Ébresztő! Dobd ki, ez a kapcsolat ennél csak rosszabb lesz, 1 év után nem bírod akkor szerinted mégis mire számíthatsz 20 év távlatában?

jún. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Mert sajnálom ki dobni az anyának se kell.

#7 sem lánc dohányos nem vagyok napi max 5/6 szálat ha el szibok, azt is az erkélyen!

Nem nem putris C vagyunk mármint én félig V vagyok félig nem a rasszizmusod rakd férre, kösz!

jún. 4. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!