Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megkérdeztem a férjemet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem a férjemet, hogy látszik e, h fogytam?🫠 Erre mondja, hogy csak körömből. Szerintetek direkt csinálja?

Figyelt kérdés
Legalább 5 cm ment derékból, lötyög a tavalyi gatyó.😊 Nincs itthon mérleg, ezért kerdeztem. Szerintetek már nem szeret? 💔
jún. 2. 12:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne sértődj meg. 44-es méretet hordok, rajtam a 10 kiló fogyás se látszana.
jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én 48-as gatyából mentem 42-be, de a hasam maradt ugyanakkora. Ne kérdezd, hogyan. (- 11 kg)


Normális, hogy neked feltűnik, másnak nem. Vegyél mérleget, hogy tudd számolni, mennyi kcal kell.

jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
52%
38-42 között ingadozik a méretem, mert ha csak egy kicsit nem figyelek oda, jönnek fel a kilók. Észre szokták venni ha 66-77 kiló között ingadozom, de leginkább azért mert homokóra alakom van, egyből derékról, mellről és arcból megy le a súly, ami azért elég látványos. Egy alma alkatú személynél a derék és a mellméret általában nagy, nem azon az 5 centin múlik. Húgom 90 kiló és nem hord 50-es ruhákat, ő is alma alkat szóval valószínűleg tényleg ez lesz a gond nálad is, hogy ennyi centi nem látványos.
jún. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

5cm😂😂😂

Ugye ez vicc? Persze hogy nem feltűnő. Én extrém nagy súlyból fogytam le évek alatt. 170-ről 64 kilóra.

110kg körül kezdte el érzékelni a környezetem. csak derékban ez 135ről-95centi lettem. A végére 70 centis lett a derekam. A csípőm 180 centi volt, most 100.


Az 50-es méret még 100kg felett van kb, szóval ilyen állapotban 5cm fogyás nem lesz látványos. Nem rosszindulatból írom, egyszerűen nem életszerű. + Van akinek nem is olyan jó a szemmértéke. Szóval ezen ne sértődj meg. Ha többet fogysz jobban fog látszani.:)

jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
25%
😂😂🤣🤣🤣
jún. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Nem viccnek szántam, azt hittem ő viccel.🤭

Hát akkor ez van, bele kell húzni ezerrel.👌

jún. 2. 20:00
 17/22 anonim ***** válasza:
79%
Örülj neki, hogy fogytál, ha folytatni szeretnéd, csak így tovább. De ha te tudod magadtól is, hogy lötyög a gatyó, akkor ne a férjedtől várj megerősítést. Legközelebb újságold inkább el neki, hogy te ezt vetted észre és örülsz neki és csak akkor kérd ki a véleményét, ha tényleg a válaszra vagy kíváncsi, és nem egy trükkös kérdést teszel fel, amire egy jó válasz van.
jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
42%
Egyetértek a 17-essel, mi nők iszonyatosan rémesek vagyunk az ilyen sunyi dolgokban. XD Persze kezeljük ezt humorral, többnyire... :)
jún. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
42%
18, ne mi nőközz kérlek a saját baromságot miatt.
jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
De, néha lehet általánosítani. Általánosságban a férfiak sokkal egyenesebbek, a köntörfalazó, macska a forró kását stílusra nem nagyon tud egy férfi vagy nő sem értelmesen reagálni. Nem minden nő használja ezt a stílust, de attól még gyakrabban, mint a férfiak többsége. Ettől senki nem lesz sem jobb, sem rosszabb, én ettől függetlenül ragaszkodom ahhoz, hogy egyes dolgok inkább nőkre jellemzőek, mások meg férfiakra inkább. Nem ért ennyit ez a magyarázat, de én ettől függetlenül mindig beleállok az ilyen vitákba hogy "nincsenek férfi meg női tulajdonságok". Nem is, de ettől még az egyik csoportban gyakoribbak bizonyos tulajdonságok. Viszlát.
jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!