Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy kisportolt testű férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kisportolt testű férfi esetén is gáz, ha napközben, mondjuk hétvégén egy szál boxerben TV-zik?

Figyelt kérdés
Gyakran olvasni erről a jelenségről, hogy a nők számára ez mennyire visszataszító, ha egy férfi boxerben TV-zik, közben esetleg sörözik. De ez most a pukkancsokra vonatkozik, vagy egy izmos testalkatú férfira is?
máj. 19. 18:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
94%
Én meztelen vagyok itthon, főleg nyáron. Mondjuk nem nagyon nézek tvt, sört is rühellem, az izmos test stimmel.
máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Kisportolt vagyok, miért lenne baj ha néha megbontok egy sört a tv előtt boxerben? Amúgy nem szoktam.
máj. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 mikeXxX ***** válasza:
Bár én alapban nem iszom de ha fáradt vagyok akkor van hogy én is csak nézek egy filmet egy boxerban és kész akinek pedig ez nem tetszik annak ott az ajtó mehet is ki rajta! 44f
máj. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!