Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Én vagyok a bunkó emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a bunkó emiatt?

Figyelt kérdés

Otthonról dolgozom, de ez nem jelenti azt, hogy tengernyi időm van. De ha lenne, akkor is szeretném eldönteni, hogy mivel töltöm.

Barátnőm pedig rendszeresen csinál olyat, hogy önszántából, kérdés nélkül belekezd nagyon hosszadalmas és bonyolult receptek elkészítésébe, és ilyenkor rendszerint a segítségemet kéri. Ez engem már alapból bosszant, mert vagy kezdje el úgy, hogy egyedül be is tudja fejezni, vagy már előtte kérdezzen meg, hogy fogok-e tudni segíteni, és ha nemet mondok, akkor aszerint álljon neki. És ne azt képzeljétek, hogy meresztem a seggem, hanem dolgozok..

Ezen még túl is teszem magam. Viszont azon már nem, hogy mindent szanaszét hagy maga után. Látszatelpakolásokat csinál főzés után, de ez kb a munka 20%-a, ami csak úgy látszik, mintha elpakolt volna. Amikor szóvá teszem, akkor jön a kiakadás, hogy pakoljak el én, és legyek hálás, amiért főzött nekem. Miközben én úgy gondolom, hogy ha nem kérem, hogy főzzön nekem (sőt! visszatérő vita), akkor ne csináljon ételt úgy, hogy utána nekem van vele munkám.

Nekem ez nagyon visszás, hogy úgy "kedveskedek" bárkinek is, hogy azzal még neki van munkája, és ezt el is várom tőle.. akkor ez nem kedveskedés.


Tényleg bunkó vagyok amiért így gondolom?


2023. aug. 12. 10:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismeri a home office fogalmàt. Nem fözésre meg mosogatàsra szòl.
2023. aug. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap lehetoseged van szakitani, ha mar unod a banant. Az ossze nem illes tipikus peldaja vagytok.
2023. aug. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!