Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt olyan férfi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi aki vállalja, hogy fontos neki hogy a nő mennyit keres? Felezteti a kiadásokat a kapcsolatban stb.

Figyelt kérdés

2023. márc. 3. 09:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
34%

Sosem értettem ezt a feleztetést. Egykomoly kapcsolatban mindig ott lesz a számológépével? :D Kicsit szánalmas. Bizalom így nulla.


Már eleve áldozatnak állítja be magát, hogy nehogy már a másik lehúzzon. Meg a kölcsönös felelősségvállalás sincs meg, tehát bajban nem lehet egymásra számítani, merthát fele-fele ugye.


Ettől függetlenül nyilván van, aki eltartatja magát, vagy le akarja húzni a másikat. De erre nem megoldás hogy "jól van, akkor fele-fele". :D

2023. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nálam nem fontos szempont, az viszont igen, hogy ne szòrja eszetlenül és becsülje amije van.
2023. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
32%

Én vállalom.

Mivel egyrészt nem kell proli nõ sem olyan aki mondjuk jól kérés de nem tud bánni a pénzzel.

Ugyanis egyrészt színvonalas életet akarok élni, utazással stb., másrészt haladni szeretnék az életben. Ez pedig nem egyedül a férfi dolga mivel egyenlõség van.

Nem kell kolonc.

2023. márc. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%

Bármely normális férfinak fontos, aki családot akar.


Bocs, de kevés férfi keres olyan jól, hogy egymaga fenn tudjon tartani egy családot.

2023. márc. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%

Nőkénk érdeklődnék, hogy miért van lepontozba a 13-as.


Szerintem tök jó, hogy a férfiak egy része nemcsak egy ostlba, de szép seggű proli picsát akar, akivel aztán nem lehet tervezni...

2023. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

15

Szerintem ezért "színvonalas életet akarok élni, utazással stb"...

Tudod a burzsuj burzsujt akar, de a burzsujka nem biztos, hogy burzsujt kaphat;)


Mára a tervezés különösen elvesztette fontosságát, hiszen akármit tesz az ember, úgy is ugyanoda jut mindenki...

2023. márc. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én baromira nem ezt vettem észre.
2023. márc. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Mára a tervezés különösen elvesztette fontosságát, hiszen akármit tesz az ember, úgy is ugyanoda jut mindenki..."


Öhm.. igen? Hova? Miért?

2023. márc. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ja, odaátra, az élet rendje, azért:)
2023. márc. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Senior Séf ***** válasza:

A szerelmet nem lehet forintosítani. Legalábbis számomra ez nem járható út. Világéletemben úgy volt, hogy vagy szeretek valakit, és akkor qurvára nem hat meg az anyagi helyzete, vagy nem szeretem, és akkor max szeretőm lesz, ami szintén nem predesztinál arra, hogy a zsebében kotorásszak.

Amikor a jelenlegi feleségemet megismertem, pont a válás utáni "templom egere" státuszban voltam, A családja kitagadta, amikor összeköltöztünk, mert azt hitték, a csald vagyonára fáj a fogam. Ennek 24 éve, és bár azóta konszolidálódott a viszony, azóta sem kértünk tőlük egy qurva kanyit se.

2023. márc. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!