Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt olyan férfi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi aki vállalja, hogy fontos neki hogy a nő mennyit keres? Felezteti a kiadásokat a kapcsolatban stb.

Figyelt kérdés

2023. márc. 3. 09:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Sose gondolkodtam ezen.
2023. márc. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem élne együtt pl. 200 ezer vagy alatta kereső nővel stb.
2023. márc. 3. 09:50
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Ès akkor ha terhes lesz a párom kiteszem? Mert kiesik a munkából?
2023. márc. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Amelyik férfinek ez fontos, az meg is mondja és már össze sem jön egy keveset kereső nővel. Mert a randizások alatt azért az kb mindként félnél kiderül hogy mennyit keresnek (nyilván a munkájuk alapján jól be lehet határolni kb-ra). Akit meg nem érdekel a nő keresete az tovább fog randizni vele.
2023. márc. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Nem fontos, de felezve a közös fogyasztásból adódó kiadás.

A többi meg magánügy-kiadás egyénenként.

2023. márc. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem konkrétan a keresete érdekel, de az igen, hogy legyenek céljai szakmailag is. A pénz az változik, sok mindentől függ kinek épp milyen állása van vagy ha gyereket vállal kiesik a munkából.
2023. márc. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Nekem fontos, hogy mennyit keres. De ez nem egyenlő azzal, hogy az lenne fontos, hogy sokat - vagy egy X érték fölött - keressen.


Keressen annyit, de főleg tudjon úgy bánni a pénzzel, hogy kijöjjön a hónap végén, meg tudjon élni egyedül. Ez a fontos.


Olyan nővel nem akarok kezdeni, aki tudja, hogy nincs sok pénze, de azért "ezt most megérdemlem" alapon hónap elején veszi a lazacot, tonhalat, 800 forintos kávékat, aztán hónap végén meg bajban van.


Viszont ha megvan a pénzügyileg tudatos nő és összeköltözünk meg minden, akkor tök fölösleges felezni, legyen közös kassza. Tudom, hogy jól bánik a pénzzel, innentől kezdve nincs akadálya, hogy megosszam a magamét vele.

2023. márc. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván ez csak azokat a pasikat érdekli, akik keveset keresnek, de olyannal meg én nem jönnék össze. Szóval no problem.
2023. márc. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
#7 jaj ez tipikusan a szegény családokban felnőtt emberek mentalitása. Amint pénzhez jutnak, ész nélkül elszórják. Én voltam egyszer ilyen pasival, nem értette, hogy ha van félretéve 1 millióm, miért nem költöm el? Mondom mert nekem az ad biztonságérzetet, ha van mihez nyúlni + gyűjtök nagyobb dolgokra. Nem tudta felfogni, miért nem eszek minden nap étteremben, meg miért nem veszek 100 ezres táskákat, ha van rá pénz. Nem normálisak az ilyenek…megértem, ha ez nőben sem szimpatikus valakinek. Az ilyen emberek sosem fognak előrébb jutni az életben.
2023. márc. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

9, jah, valószínűleg:D Dehát nem kutathatom ki mindnekinek a családi vagyonosodási történetét, nomeg semmi garancia nincs rá, hogy tényleg ez okozza. Az én családom is csóró volt, de talán pont ezért tanultam meg bánni a pénzzel, mert anyám erre tanított.


De ja, én is láttam olyan párost, ahol a 160at kereső pedagógus lánynak kellett hó végén kisegítenie a 350-400at kereső banki hitel rizikóelemző párját... Ilyen beosztásban ennyire pénzügyi analfabétának lenni bmeg:D


Pénzügyileg tudatosnak lenni szexi. A pénzhez hülyének lenni meg rohadt ciki.

2023. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!