Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Beleszólhat a párod a lakásfel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszólhat a párod a lakásfelújításba ha csak neked van ingatlanod?

Figyelt kérdés
Választhat e pl padlót, csempét, bútort, rábízod vagy szigorúan te döntesz esetleg megbeszélitek?
2023. febr. 18. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Már évek óta együtt éltünk, házasok is voltunk, a pénzt is együtt tettük félre rá. Mindent együtt választottunk ki. A javát együtt is csináltuk, saját kezűleg.
2023. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert pl engem ezek a dolgok abszolút nem érdekelnek és egy nő jobban ért hozzá véleményem szerint
2023. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Ahol élünk, az a párom lakása. De ezzel vissza élni, meg emiatt elnyomni a másikat nagyon gáz. Igen, van beleszólásom az újításokba. Meg szoktuk beszélni a dolgokat, közösen döntünk. Pl nemrég volt egy kisebb konyhai felújításunk. A lakás az övé, de én is használom a konyhát, és a pénzem nekem is benne van. Ha ezt vesszük, még én veszíthetnék ezzel, ha szétmennénk.
2023. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%

Oké, hogy tiéd a lakás, de a felújítást ki fizeti? Te, akkor nem.


De!!! Innentől te sem ugathatsz bele, hogy miért veszek 2M-ért órát, vagy miért kell motor.

2023. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Együtt éltek és emiatt együtt döntötök.

Ha nem tetszik az a csempe amit kiválasztott, kommunikálod. Ha neked nem tetszik amit ő választod, megbeszéled vele. Kihoztok egy közös preferenciát.

De igen, akkor is ha az egyiké az ingatlan, ez közös döntés kell legyen. Hanem olyan lesz neki mint egy átjáróház ahol csak megtűrik de kisujját se mozdíthassa engedély nélkül.

2023. febr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

A párom most fog lakást venni, természetes számára, hogy már a lakást is együtt választjuk ki, nemhogy meg a berendezést.


24N

2023. febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Ha enyém a lakás és én fizetek mindent akkor nyilván nem. Ha nála vagyok én se szólok bele semmibe mi milyen.
2023. febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Annak van döntési joga, akié, vagy aki fizeti. Ennyi erővel a szomszéd dolgába is belepofázhatnék....
2023. febr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ingatlanom - olyan változtatást nem engednék, ami nekem egyáltalán nem tetszik / gusztustalannak tartom, de nyitott vagyok alapvetően a véleményére, ötletekre. Exem, amikor együtt éltünk, nem nagyon akart sok mindent változtatni, de volt pár kép, amit ki akart rakni, azokat "engedtem" csúnya szóval élve.
2023. febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Az én lakásomban én döntök. És én is fizetek mindent. Csak hogy tiszta legyen a helyzet.
2023. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!