Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek? Feleségem arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Feleségem arra kért, hogy soha többé ne csiklandozzam meg!

Figyelt kérdés
Én meg szeretek játszani, izgat. Ő eltol magától minden apróságra is! így sem ő sem én nem tudunk élvezni. Legtöbbször kudarc (sztem miatta!).

2022. máj. 3. 11:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
Egyes kultúrák meg mindenféle bogarakat meg rovarokat esznek, mégis érthető, ha valakinek ez nem pálya. Fogadd el, hogy ő ezt nem szereti, rosszul esik neki, vagy kellemetlen. Mert ebben a kultúrában meg tiszteletben tartjuk a másikat. Elvileg.
2022. máj. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Mutass már kérlek olyan szakirodalmat, ami szerint bármelyik kultúrának része a csiklandozás! 😂
2022. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Az orgazmus hajtóműve

A csiklandozásnak van egy másik igen kellemes rendeltetése: gyakran alkalmazzák a szerelmi előjátékban. Vannak, akik képesek az orgazmusig csiklandozni valakit!


Az erotikus csiklandozás technikája változó a különböző népeknél.


Az afrikiak előnyben részesítik a "nyomásos" csiklandozást, az indiaiak azt vallják, hogy az érintésnek hasonlítania kell a méhecske tánchoz, aki először kering - utána hirtelen szúr. A kínai nők szerint a szerető felizgatásának legjobb módszere lágyan megérinteni a testet - a láb puha talpával. A bordélyokban szolgálók igyekeztek minél kevesebb gyalogolni, hogy a sarkuk mindig puha legyen. Gyümölcsökön gyakoroltak! Lábukkal almákat és mandarinokat "csiklandoztak".


Az arabok nem tudnak ellenállni a hajjal csiklandozásnak, amelyet "ezer ujjnak" neveznek. Japánban a csiklandozás tiszta női foglalkozás, nem lehetett valaki gésa anélkül, hogy ne sajátította volna el a "gyöngédség tudományát", azaz a különböző érintési módszereket, beleértve a csiklandozást is. A gésának tudnia kellett, hogy a testnek milyen helyei reagálnak legérzékenyebben a csiklandozásra, és legyezővel takartak el az arcukat, miközben megérintették azokat.

2022. máj. 4. 15:15
 14/21 anonim ***** válasza:
76%

A férfi g pont meg a seggben van. Most akkor minden alkalommal kéred, hogy izgasson ott, vagy lehet hogy ebben az esetben eltekintesz ettől.

Amúgy meg teljesen mindegy hogy milyen kultúrában milyen szokások vannak. Ha a nő, akit szeretsz megkér hogy valamit ne csinálj, mert neki az nem jó, akkor nem csinálod. Kész. Ha valami neked nem kellemes akkor azt a másik se erőltesse. A szex a kölcsönös örömszerzésről szól, és mint látszik a csiklandozás neki nem öröm. Miért kéne erőltetni akkor?

2022. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%

Azért megnézném, hogy melyik átlag arab, indiai, vagy Afrikai használja a csiklandozást otthon.

De, mindegy is, abból a szempontból, hogy Európában vagyunk, gyanítom a párod se nem japán, se nem Afrikai, vagy indiai, így az európai normáknak megfelelően békén lehetne hagyni, ha jelzi, hogy falnak megy tőle.

2022. máj. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ki beszélt erőltetésről? Mint egy védőügyvéd szajkolsz. De itt nem foglak meggyőzni semmiről. Nekem meg van a saját tapasztalatom. Az exem pedig 2 szer sem volt jó feleség, nekem meg gyerekeim, unokáim lettek. Talán jól csináltam valamit!?
2022. máj. 4. 16:17
 17/21 anonim ***** válasza:
76%
Te miről beszélsz? Mi csak azt mondjuk, hogy ha valamit az egyik fél nem akar, akkor azt seggfejség erőltetni. Nem bonyolult a képlet.
2022. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

16, az, hogy elvált vagy, gyerekekkel, unokával, hol függ össze bármivel?

Azt kérdezted mit tegyél, meg kaptad a választ, ráadásul több embertől is, hogy hagyd békén vele. Ennyi rá a válasz. Ha bármi mást teszel, azt erőltetésnek hívják. Aki meg akkora idióta, hogy elválik, majd újra ugyanazt a nőt veszi el, aki újra csak ex lesz, attól nincs több kérdésem.

Ha mást nem is, azt megtudtuk, hogy benne vagy a korban és hoztál igazán idióta döntéseket. Emellett, nem tudsz normálisan, értelmesen érvelni.

A 16-os hozzászólásból ennyi derült ki.

2022. máj. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Klinikai eset vagy. Hol írtam, hogy ugyanazt a nőt elvettem?A beszélgetést befejeztem, csal PC szöveget tudsz mondani, élet tapasztalatod, erotika szex terén beszűkült, gyermeki!Minden jót a saját szűk életedben!
2022. máj. 4. 17:31
 20/21 anonim ***** válasza:
80%

Te nem tudsz egy épkézláb mondatot megfogalmazni és helyesen leírni. Az előző kommented pontosan azt jelentette, amit a 18-as ír. Az, hogy te nem így értetted, és hogy mi nem vagyunk gondolatolvasók, az nem a mi hibánk.

Ha az beszűkült szexualitás, hogy csak olyat csinálunk a partnerrel, amibe ő is beleegyezett, akkor igen. Inkább leszek szexuálisan beszűkült, mint szexuális zaklató/erőszaktevő (mivel, hogy így hívják azt, aki engedély nélkül, vagy kifejezett kérés ellenére tesz bármit egy másik személlyel szexualitáson belül).

2022. máj. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!