Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt, hogy a lány párotok valamilyen erős sportágat űzött, és ezt a fölényét csiklandozásban érvényesítette rajtad? Zsarolt, edzett, stb?

Figyelt kérdés
Csak a kérdés lényegéhez szólók kommenteljenek!

#erős #csiklandozás #kínzott #zsarolt
2022. márc. 29. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Éld ki máshol a fétised!
2022. márc. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Tartsd meg a véleményed, nem fétis, hanem valóság, ami távol van tőled!
2022. márc. 29. 14:32
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
😂 😂 😂 Én birkoztam... Nagyon élveztem a dominalast és persze, hogy vissza éltem vele nem is egyszer
2022. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 f/l vagy?
2022. márc. 29. 16:55
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Lány, no :)
2022. márc. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
74%

Igen, de nem a párom, hanem a nővérem, aki mindig a hasamat és a köldökömet csiklandozta.


Serdülő koromban, amikor még iskolás srác voltam, a nővérem (egy "felelsz vagy mersz" játék alkalmával) felfedezte a gyenge pontomat, kiderült számára, hogy milyen nagyon csikis a köldököm és onnantól kezdve rendszeresen a csiklandós köldökömmel szórakozott. Olyankor, mikor kettesben maradtunk otthon a nővéremmel, szinte mindig számíthattam tőle egy alapos köldök csikizős kínzásra.


A nővérem teljesen rákattant a köldökömre és rendszeres köldökcsiklandozásban részesített, amit alig bírtam ki, ugyanis a kiszolgáltatott helyzetemből adódóan semmit sem tehettem ellene, emiatt ezt kínzásnak éltem meg akkoriban.

Mindezt tetézte, hogy muszáj volt titokban tartanom, mert a nővérem zsarolt, valamint azzal fenyegetett, hogy különben legközelebb még alaposabb és kíméletlenebb "köldök-csikizést" kapok tőle..


A nővérem csak néhány évvel idősebb nálam, viszont sokat sportolt és dzsúdózni is tanult, így nekem még fiúként sem volt semmi esélyem ellene, állandóan alulmaradtam vele szemben, amit mindig ki is használt és rendszeresen szórakozott a köldökömmel.


Szóval, akkoriban bőven volt részem has -és köldökcsiklandozásban, valamint köldökmolesztálásban a nővérem által..


(Nem tudom, hogy a serdülőkori "élményeimnek" köszönhetően-e, de valószínűsítem, hogy emiatt alakult ki nálam felnőtt koromra a fétisem, ugyanis most már kimondottan élvezem, ha egy lány megcsiklandozza a hasamat és köldökömet, vagy akár hosszabban is eljátszadozik a köldökömmel.)

2022. márc. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem volt.
2022. márc. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 A történetedben leírtad a lényeget, ami gyerek korban hancúrozás, kiszolgáltatott "kínzás" először, az érintés és elviselés kezelni tudás fokozatosan átalakul. Felnőttként párkapcsolatban már megszokott, elviselt, sőt kedvelt érintkezés lesz. Én ezt többször tapasztaltam saját és barátaim körében.
2022. márc. 30. 10:04
 9/9 A kérdező kommentje:

Gimnáziumi első szerelmemnek volt 2 öccse, akik a friss táncdalokat úgy tanították meg nővérüknek, hogy ceruzával a talpára írték betűnként a szöveget, amikor a szülők nem voltak otthon. Ez akár 3/4 vagy egy óra is lehetett. Zsarolták, hogy ne árulkodjon, mert akkor még több talpcsikit kap. Kezdett uralkodni az érzésen, minél hamarább megszabaduljon az öccseitől.

Útjaink aztán elváltak, és felnőtt korban újra találkoztunk, és az öt éves kislánya állandóan a csuklómat csikizte, a mamája pedig elárulta, hogy gyerekével esténként szokottá váló kellemes játék lett a ceruzás kínzásból.

2022. márc. 30. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!