Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Voltatok már úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy a partnered nem igazán reagált a csikizésre, és téged ez dühített?

Figyelt kérdés
Szeretted volna, ha a játékodat jobban élvezi, jobban izgatja!

2022. febr. 10. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
A fétised ne itt éld ki, rossz a kategória.
2022. febr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Játék? Szerintem semmi játék nincs benne, egy kellemetlen bunkóság.

Hidegen hagy hogy a párom mit reagál a csikizésre, mivel úgyse csikizem.

2022. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Fel kéne fogni, hogy ami valakinek játék, az másnak kínzás. Én nem vagyok egy csiklanozásfétises vadbarom szóval sose erőszakolnám rá másra.
2022. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
A privátot írkálónak üzenném, hogy a "kedveli" meg a "dühíti ha a másik nem partner benne" két nagyon különböző dolog. Az előbbi teljesen rendben van, az utóbbi meg egy igenis egy csiklanozásfétises vadbarom és akkor még kedves voltam.
2022. febr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

"Valószínű, hogy ön egy erkölcscsősz, rideg, moderátorféle kritikus, tapasztalatok híján mást elítélő személy, Nem kell itt bírálgatni!"

Nyilván :D Egy tipp a jövőre nézve, húzd ki a fejed a seggedből, talán egy kicsivel okosabb leszel.

2022. febr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a csikizés egy rhadtul kellemetlen "poén", és azon kívül, aki erre veri, senki másnak nem okoz örömet.


Néha barátom is megcsikiz, mert milyen vicces, hogy visítok... ja, nagyon, ahogyan az is, mikor közben erőből úgy combon rúgtam, hogy egy hétig sántított.

2022. febr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Micsoda gondjaid vannak,agyad eldobom.
2022. febr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Saját beszűkült fantáziádban eszedbe sem jut, hogy vannak hölgyek, akinek ez kellemes, jó és izgató. A kínzás, kínlódás eszébe sem jut. Fogadd el, tőled különbözően élő is normális ember, és nem vadbarom!!! Vitakultúrát is tanulhatnál valahol, még nem késő!
2022. febr. 15. 15:28
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

#8

Fogadd el, hogy a fétised nem "normális", a csikizés az emberek elenyésző része számára izgató.

2022. febr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nincs fétisem, csak beszédet indítottam, amibe hozzáértés nélkül beleszólsz, mivel a 2/9 alatt elismertet, soha nem tetted!!! Miről beszélsz akkor?
2022. febr. 16. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!