Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet csikizésre kínzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet csikizésre kínzó padot venni?

Figyelt kérdés
Nem biztos, hogy pad. Gőzöm sincs mi ez. De linkelek egy képet erről. [link] Ezt, hogy lehet beszerezni? Tudjátok,ezen van két lyuk a kéznek oldalt és középen egymás mellet 2 lyuk a lábnak. A barátnőmmel kipróbálnánk ezt. Ne értsetek félre, úgy gondoltuk lesz egy jelszó féle amit ha kimond/kimondok abbahagyja/hagyom a csikizést. Ugye már tudjátok miről beszélek? Szóval: Hol lehet ilyet venni? Mutatok egy másik képet: [link] Ezzen elöl vannak a lábak és a kezek oldalt vannak lekötözve,és a lábujjak is le vannak kötözve. Hol lehet effélét venni? Még valami: Ne jöjjön ide engem senki kioktatni, hogy "mennyire perverzek vagytok!" "Fuuuj". Én csak egyenes választ kérek egy kérdésre,semmi többet. Tudjuk mit csinálunk a barátnőmmel. Nem kell beleszólás.

2013. júl. 12. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Sexshop?...nemudom:/
2013. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Esetleg még valaki írhat ötletet,hogy/hol lehet beszerezni.
2013. júl. 12. 12:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Némi barkácskészség birtokában az 1. verzió simán elkészíthető, akár házilag is.
2013. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyááá, ha engem kötözne ki a barátnőm ilyenre hogy megcsikizzen, biztos belehalnék:))

amugy szerintem ebay vagy ilyesmin angolul keress rá, vagy fétises szexshopban. Bár szerintem itthon nemigazán lehet kapni. Külföldről lehetne rendelni. Német, angol nyelven keress rá.

2013. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat.
2013. júl. 12. 12:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább kaloda. Asztalossal elkészittetheted (vagy magad).
2013. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hardwood.hu


De jóval olcsóbb házilag. Pl itt írva (angolul): [link]

2013. júl. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ez aztán jó kérdés :)én házilag is eltudom késziteni. egyszer amúgy is a barátnőmet az ágyon lekötöztem és úgy csikiztem 10 percen keresztül hogy szétröhögte magát
2013. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!