Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátom mellettem telefonozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mellettem telefonozott, amíg én elaludtam a munkából, és azt mondta nem az ő felelőssége felkelteni? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem.. 4 éve vagyunk együtt.

Ma reggel arra keltem, hogy a 6:00, 6:15, és 6:30as ébresztőimet mind átaludtam, 6:50 után ébredtem fel, arra hogy a barátom (aki ma szabadnapos volt) mellettem telefonozott, tehát konkrétan ébren volt mégis hagyta, hogy elaludjak. Én hirtelen idegességemben azért számon kértem, hogy te komolyan hagytad, hogy elaludjak miközben fent voltál? Mire annyit mondott (de látszott a hangnemből, hogy tudja hogy rosszat tett és számított rá hogy számon lesz kérve) hogy nem az ő felelőssége gondoskodni arról, hogy ne aludjak el. Mondom, de ha te felkelsz, inkább telefonozol minthogy felkelts engem is ha látod hogy elalszok? Erre már szinte hisztis hangnemben visszavágta, hogy akkor sem az ő felelőssége.

Eszem megállt. Ma egész nap erre gondoltam, kicsit úgy érzem kiábrándultam belőle ettől, sosem volt még velem ilyesmi.

Szerintetek igaza van? Mit tennétek a helyemben? Egyáltalán hogy lehetne ezt megbeszélni, ha ennyire nem látja a problémát? Ma még nem találkoztunk azóta.



2022. márc. 7. 18:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez alap dolog. Az exemet volt h fél óráig ébresztgettem folyamatosan mert olyan mélyen aludt, hogy annyira nehéz volt őt felkelteni.

Nem mondom, hogy nem idegesített, hogy ennyit kell könyörögni neki, de attól még tisztában voltam vele, h el kell mennie dolgozni. Tudom, neki rossz lett volna, ha kirúgják, így igen is keltegettem.

2022. márc. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
50%
Atom szinten görény, undorító, ennyire nem képes, ennek csak egybites agya lehet, de ott is áramszünet alatt
2022. márc. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!