Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van olyan társkereső oldal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan társkereső oldal, ahol anyagi szempont alapján keresel társat? pl. közösen fizetitek a lakbért, a kaját, hogy többet tudjatok félrerakni a saját céljaitokra, tehát ilyen érzelemmentes érdekkapcsolatra gondolok.

Figyelt kérdés

2022. febr. 11. 17:06
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

A válaszokból kiindulva felülírnám a kérdésem:

Van olyan oldal, ahol olyan hírdetések vannak akik lakótársat keresnek a leendő lakótárs szokásai, tulajdonságai alapján?

2022. febr. 11. 18:22
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire eletkeptelen vagy. Adj fel egy hirdetest hogy lakotarsat keresek itt es itt ilyen meg olyan hazirenddel, szabalyokkal. Aki elfogadja,jelentkezik, azzal beulsz valahova beszelgetni es kesz.
2022. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs. Háziállatra lehet szűrni általában, meg a legtöbb hirdetésnél kiírják, hogy diák legyen a másik, ne dolgozzon(gondolom ez bulizási szokások miatt), vagy hogy tudjanak haverkodni..


Nem is tudom, hogy gondolod, olyan szűk a piac ilyesmire.. Ez lakótárs, nem haver kereső. Előbb haverkodj, utána költözzetek össze, ha olyat akarsz, akivel haverkodni is tudsz. Vagy ugye koli, ahonnan sokan mennek közös albiba ismerőssel.


Nincs és igény hiányában el is fog maradni. Ha nagyon ilyet akarsz, hívogass fel párat és említsd meg, neked mi fontos. Ahonnan nem hajtanak el, az lesz a neked való.


Emlékszem nálunk nem volt fűtés sokszor, mert a lakótárssrác spórolt, és nem volt hajlandó a fűtés felét fizetni, ami szerinte felesleges ugye, de a lakás meg elkezdett penészedni, nyilván az ablakot sem lehetett kinyitni, mert kimegy az a kis meleg is:D


Írogasd az emaileket, telefonálgass, hátha találsz ilyet.

2022. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Jobban belegondolva tényleg incel alapú kérdés volt, lehet az is vagyok. Köszönöm a véleményeket, válaszokat.
2022. febr. 11. 18:34
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon ilyen öreg szivarok raknak ki olyan hirdetéseket, hogy hölgy lakótársat keresnek, ennek fejében nem kell bérleti díjat fizetni, csak főzzön-mosson, foglalkozzon vele 🤣 hát még így se aratnak sikert, kapnak pár leszólást, röhögős reakciót, meg elküldik őket melegebb éghajlatra. Utána a moderátor törli a bejegyzést a paróka pedig repül🤣
2022. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

24

Csak ha a másik nemet hibáztatod a saját sikertelenséged miatt...

2022. febr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Nem a nőket okolom, az iskolai megalázások rányomták a bélyeget az ismerkedésre ezért gondoltam egy olyan alternatívára ami a közös érdékekre alapszik nem pedig a vonzalomra
2022. febr. 11. 18:47
 28/39 anonim ***** válasza:
Az iskolai beilleszkedős kudarcoknak mindig van alapja. Tudom, engem is szivattak, tehettem róla. Másokat is, mind tehetett róla. PErsze egyikünk sem érdemelte meg a kirekesztést, piszkálást, de utólag egyértelmű, miért volt. Ha te nem látod, nem tudod, azt hiszed még mindig, hogy ok nélkül szemeltek ki, akkor nagyobb a gond veled, amit nem tudsz egyedül megoldani, menj pszichológushoz.
2022. febr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Miért menne bele egy csinos, fiatal lány egy érzelemmentes érdekkapcsolatba minimális rezsiért? :) Mert gondolom, az is feltétel, hogy szép legyen a lány, és nem a pattanásos, csapzott hajú, 80 kilós Micikére gondolsz.
2022. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
65%

29


80kg vagyok, (igaz, nem pattanasos) és minde ujjamra akad 5 pasi...


Kerdező:

Ilyen nőt nem fogsz talalni lakótarsnak. Az ilyen kaliberü nők, akiket te akarsz, ingyen kapnak lahatást, havi apanazst, szexet!

TE, mit tudsz nyujtani?

2022. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!