Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van olyan társkereső oldal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan társkereső oldal, ahol anyagi szempont alapján keresel társat? pl. közösen fizetitek a lakbért, a kaját, hogy többet tudjatok félrerakni a saját céljaitokra, tehát ilyen érzelemmentes érdekkapcsolatra gondolok.

Figyelt kérdés

2022. febr. 11. 17:06
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
De amúgy a kérdésre várom a választ, a véleményetekkel nem vagyok előrébb. Nem véletlenül tettem fel a kérdést, adnék egy esélyt egy ilyen lehetőségnek.
2022. febr. 11. 17:58
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak az egyetemista albis éveimre hivatkozva. Nem működik. 2 éve laktam 2 évig egy fiúval. És nem, nem, nem. 😂
2022. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
9essel értek egyet...
2022. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem erti senki a logikad. Ha csaj csak lakotars, akivel kozossen fizettek mindent es megeri neki is neked is, te nem szereted, nem a aratnid, akkor miert kene lefekudnie veled pluszba? Attol hogy van egy fiu lakotarsa, meg pasizhat massal, felvihet alkalmi pasikat minden heten, hisz ti csak lakotarsak vagytok a penz miatt. De en azt veszem ki te azt akarod csak veled fekudjon le, mint egy parkapcsolatban, mikozben te nem akarsz vele parkapcsolatot.
2022. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
Kerdesedre valaszolva. Nincs ilyen tarskereso. Ugy oldhatod meg ha szerelmet hazudsz egy lanynak es az kelloen beled esik ahhoz hogy kihasznalhasd, hanyagold. De sajnos elobb utobb hiszni fog.
2022. febr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Hisztizni
2022. febr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Akkor úgy teszem fel a kérdést, hogy van e szimpátia alapú lakótárs keresés/hírdetés?
2022. febr. 11. 18:06
 18/39 A kérdező kommentje:
A szimpátia meg az alapján dől el, hogy kapok egy képet az illetőről, a szokásairól stb
2022. febr. 11. 18:07
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az itteni incel kérdése.


Nem, nem fogsz olyan lányt találni, aki dug is veled, nem kell rá költeni semmit, sőt ő is minimum színvonalon akar élni.


Mivel neki nem áll érdekében csak úgy dugnia valakivel, nem fogja megtenni. Bárkinek csettint, megdugja, aki több érzelmi/anyagi/testi élvezethez juttatja, mint te. És nem csak a saját pénzét tudja megspórolni, hanem úgy is kijöhet egy kapcsolatból, hogy stabil érzelmi oldal van mögötte, feleség lesz, anya, vagy elviszik ide oda, meghívják erre arra, vagy olyannal dug, akivel IMÁD dugni, akit mindenkinél jobban kíván.


Ezek közül te semmit sem tudnál hozni, miért választana téged? Értem, hogy érdekkapcsolatot akarsz, de neki ebben mi érdeke lenne? Bárki megdugná, nem hogy a sajátján kellene spórolnia, a legtöbben remek körülményeket biztosítanának neki, és értem, hogy neked elég a szex, de sokan elvennék feleségül is. Neki nem éri meg.


Neked lakótárs kell, egy srác, aki spórol, és jól utálkozhattok a nők könnyű helyzete miatt, elfeledve a ti más területen könnyű helyzeteteket.


Pláne 22 évesen, gondolom magadnál fiatalabbakat keresel, a sok vén perverz mint rájuk bukik. Amivel ki tudsz tűnni, ha nőt akarsz, az az érzelmi oldal, eléred, hogy szerelmesek legyenek beléd, stabilitást és elismerést nyújtasz nekik. Az anyagi oldalt gondolom nem kell leírnom, és persze a szexuális oldal, legyél olyan, viselkedj úgy, hogy nedvesedjenek, ha csak hozzájuk szólsz. De ehhez legalább 14 centis pénisz és nagy orgazmusokozási készség(kitartás, figyelem)kell a jó külsőn kívül, ilyen korai magömlés meg merevedési gondok szorongás miatt nem játszanak:)


Nem lesz barátnőd 25 éves korodig, ha ezek nincsenek meg benned egyáltalán.

2022. febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Álmodik a nyomor. :) Egy szép nőért, akinek jó az alakja, szép az arca, normális stb. (mert gondolom, egy kövér és ronda csaj nem jöhetne szóba nálad) verseny van. Minek dugna egy csóró lúzerral, akivel felezgetnie kell a pénzt, amikor dughatna olyannal is, aki gavallér és nem kér tőle semmi pénzt? Sőt, még meg is hívja, el is viszi helyekre, vesz neki ajándékokat, törődik a lelkével, udvarias vele, esetleg még jól is néz ki?
2022. febr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!