Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit szólnátok, ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha párotok turná az orrát filnézés közben? Hogyan kezelnek ezt?

Figyelt kérdés
Azt hiszi nem látom.
2021. nov. 11. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Dàdà lenne,

bevonnàm a bànyászengedèlyèt

Megmondanàm vagy a cicakaka , vagy én

😆

2021. nov. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ez elég egyszerű: szólj neki, hogy zavar.
2021. nov. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
De nagy problémáid vannak. Mondd meg neki nyugodtan. Ezek szerint nem egyezik az értékrendetek sem, én kifejezetten nem szeretnék olyan partnert, akivel kettesben a közös lakásunkban sem csinálhatok azt, amit akarok. Lehet ő sem.
2021. nov. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

Engem ez nem érdekel, felőlem azt csinál itthon amit akar.

Én csak azt tenném szóvá, ha meg is enné.Na, az tényleg undorító.De ha csak túrja az orrát, akkor mi van?

2021. nov. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
Szólnék neki, hogy ne csinálja. Rettenetesen undorítónak tartom, inkább fingjon, mintsem fikázzon.
2021. nov. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Remélem, holnap jön még pár kérdés, hogy "a feleségem miért nem akar szexelni velem?". Nem tudom, talán mert a fikázásról nem az jut eszébe, hogy hú de le kéne teperni?


Olyan érdekes, hogy a nőknek fenn kell tartani a szexisséget, a csábítást, másik oldalról meg, "há ez az én házam, annyit fikázok, amennyit akarok, dik".

2021. nov. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi mínusz a stop bànyàszatra ?

Ezt hogyan? 😆


Mi a jó válasz a problèmàra?

- együnk inkább együtt fikàt

- én is neki àllok túrni az orromat

- én nekiàllok túrni a seggem , majd az ő orràt

- kèrek tőle egy fika katonàt

- bekameràznàm a szobát , és kinyomtatnàk minden egyes képet , ahol piszkàlja , majd elküldenèm a munkahelyère


😆😆

2021. nov. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!