Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csajok mit szólnátok ehezz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit szólnátok ehezz ha kiderülne?

Figyelt kérdés
Hogy a párotok a férfiakat is szereti.
2020. dec. 25. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Kiraknám.
2020. dec. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Én sem tudnék így vele maradni.
2020. dec. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Ez tőled függ , ha szereted és elfogadod hogy biszexuális akkor lehet normális kapcsolatotok, de ehhez nagyon erős szeretet és bizalom kell sok fontos szabály lefektetésével!
2020. dec. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Az én világnézetembe nem fér bele, szóval mehet.
2020. dec. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Hát igen, nyitottnak kell hozzá lenni hogy elfogadd persze az se mindegy mióta vagytok együtt!
2020. dec. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Semmi. Semmin nem változtat a számomra. Nekem halálosan mindegy, hogy előttem a Katit, a Julit és a Marit szerette-e, vagy a Katit, a Pistát és a Janit. Van akinek nem mindegy, (fent látható) de van aki még nem csinál belőle ügyet.
2020. dec. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ, hogy derül ki.

Ez olyan, amit illik időben elmondani. Önmagában az, hogy biszex, nem kizáró ok. Nekem viszont a hűség azt jelenti, hogy senkivel se szexel rajtam kívül. Aki úgy érzi, hogy néha jó lenne kicsit pasival is ezt-azt, azzal nem egymást keressük, mert nálam ez ugyanúgy megcsalás.

Amennyiben hónapokkal később derül ki, pláne véletlenül, úgy önmagában az a tény szakító ok lenne, hogy eltitkolta.

2020. dec. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Szóhoz sem jutnék.
2020. dec. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha nemcsak egyet szeret (engem), akkor ez hasonló, mint a megcsalás (hacsak nincs más egyezség, ahogy fentebb is írták).
2020. dec. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a párom, tehát "elfelejtette" megemlíteni, hogy vonzódik a férfiakhoz, akkor kiteszem. Biszexszel meg szabad akaratomból sosem jönnék össze, pont ezért azonnal megsemmisülne a szememben. Nem mint ember, de mint férfi igen.
2020. dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!