Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Heti hány estét igénylitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti hány estét igénylitek, hogy a párotok veled töltse?

Figyelt kérdés
Nyilván kell az én-idő, külön barátok, sport, stb. Heti hány napon van igényetek rá, hogy a párotok veletek legyen otthon este, akár közös vacsifőzés, filmezés, társas, beszélgetés stb. Nem csak együtt élő párokra gondolok, hanem azokra is, akik még nem költöztek össze - náluk értelemszerűen, heti hány tali van?

2021. nov. 9. 19:23
A kérdező szavazást indított:
1 este
2 este
3 este
4 este
5 este
6 este
7 este
23 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értem, most az érdekel, hogy hány olyan este legyen, mikor aktívan együtt töltjük az időt, csinálunk valamit közösen vagy az is számít, mikor ugyan itthon van, de elsősorban mindenki a saját dolgaival foglalkozik?
2021. nov. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Leginkább az aktív, együtt töltött időre gondolok.
2021. nov. 9. 19:30
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
0, együtt élünk, ha nem dolgozik sem ülünk egymáson
2021. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos kevés szabadideje akad, ő sokat dolgozik, én kevesebbet relatívan.Így heti egyszer tudunk találkozni, olyankor fürdéstől a masszázsig a vacsorán át van minden. Én igényelném a heti két - három alkalmat is, egyelőre viszont be kell érjük ennyivel, aztán majd kialakulnak a dolgok. Friss kapcsolat egyébként.
2021. nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%

Nekem ez pasitol fugg.


Volt akivel 0 24 voltam együtt millio program plusz ez mellett a haverjaihoz mentunk vagy jottek vagy a csaladnal voltuk vagy éltunk egyszerűen, hajtottuk a pénzt is, es stb.

Millio esemény kaland tortenet van mögöttunk. 1 év alatt kb annyi mint másnak egy élet alatt sem.



A mostani párommal aki csak a tv-ig, szexig boltig meg egy fagyizásig terjed csak, komolyan egy estét+éjszakát alig birok ki, reggel már menekülök. Vele jo is a heti pár alkalom. Többet ki se bírnék. Szinte nyugtato kell hozzá hogy lelassuljak a szintjére.


Ha össze lennénk zárva egy lakatlan szigeten vele, leszedálódnék tőle zombiszintre, ugy, hogy folyik a nyálam a számbol.


Szoval erősen pasi függő az hogy valakivel a nonstop egy filmszerű élet, míg mással 1 óra is letompított gumiszoba a bolondházban kényszerzubbonyban.

2021. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
az összeset.
2021. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy egyelőre a 7 este vezet, mert mielőtt megnyitottam volna a kérdést, már akkor kezdtem hülyén érezni magamat, hogy biztosan csak én vagyok "clingy és needy", amiért minden este szeretnék vele lenne. Bár nem kell minden estének aktívan telnie, de szeretném, ha együtt lennénk és egymásra is figyelnénk közben.



Utolsó: Minek vagytok együtt a mostani pároddal, ha így vélekedsz róla?

2021. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

7# mert nem terhel le azzal a heti pár alkalommal. Es inkább ez a nyugi, mint olyan aki haza se jàr vagy akármi. Ő meg csak otthon van.

5.

2021. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2-3, illetve néha egy-egy teljes hétvége. Nem akarok összeköltözni.
2021. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Háát, én is elég needy meg clingy vagyok, de nekem inkább heti 5-6 este. :)

Régen 0-24 együtt akartam lenni a párommal, egy pióca voltam, majdnem rá is ment a kapcsolat. Aztán végül helyrehoztuk, összeköltöztünk és mostanában különösen jól esik, mikor én elmegyek barátnőkkel beülni valahova, ő meg a kollégáival, vagy srácokkal stb.

Nem azért, mert unnám őt, de mondjuk mindketten home officeból dolgozunk tehát kvázi munka közben is együtt vagyunk (közös cigiszünetek, közös ebéd stb).


Az élet úgy hozta, hogy mostanában van heti 1-2 éjszakás műszakja, nyilván hiányzik olyankor, de baromira tudom élvezni az én-időt. Berendelek valami orbitális mennyiségű tresskaját, nézek hangosan sorozatot, nyitott ajtónál kakilok a macskákkal, felrakok valami rusnya arcmaszkot, mittudomén. Ilyen proli hülyeségek :D


Szóval nekem mostmár "megszokott", hogy van heti 1-2 külön esténk, ettől függetlenül reggel mindig várom már az ajtóban puszival, rendszeresen írjuk egymásnak, hogy hiányzunk stb. :)


Végtére én úgy gondolom ez teljesen egyénfüggő, van akinek sokkal több közös vagy külön időre lenne szüksége. Mi mikor mindketten itthon vagyunk akkor is tudunk én-időzni, pl. ő a hálóban gitározgat, én meg a nappaliban játszok, filmezek, ilyesmi. Néha egy közös cigi az erkélyen, de amúgy órákig elvagyunk a dolgainkkal.


23L, párom 24F és 4 éves kapcsolat

2021. nov. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!