Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hölgyek, a menstruációs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, a menstruációs időszak milyen hatással van rád és a kapcsolatodra? Mit vártok el egy férfitól ebben az időszakban?

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 17:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hogy hozzon több csokit, mint szokott, de semmi extra.


Szex akkor is van (behatolás nélkül), és nem szoktam sárkányabbul viselkedni, maximum kicsit sírok, amikor fáj.

2021. szept. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Megértést, türelmet, támogatást és édességet.

Azt, hogy ne sértődjön meg, ha hirtelen felindulásból mondok neki ilyenkor valamit, mert nem gondolom komolyan. Meg, hogy értse meg, addig az 5 napig ne nagyon nyúljon hozzám, ilyenkor undorodok minden érintéstől.

2021. szept. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első 2-3 napban iszonyatosan fáj a hasam, görcsölök, szenvedek és étvágyam sincs. Ha kell gyógyszer menjen el a patikába mert miközben fáj az élet én nem igazán szeretnék mászkálni. De amint beveszem és hat, minden olyan mintha semmi “különös” nem lenne. Csinálom a dolgom stb.

Szex nincs az első napokban de engem utána nem zavar. A vége fele meg már én vetem rá magam. :D

Ja és nagyra értékelem ha nem macerálnak ilyenkor hogy “Jajj legalább csak egy gyors orál” vagy valami. Mármint gondolj bele olyan mintha ha valaki nonstop az alhasadon taposna tűsarkúval. Fordított esetben ha a tököd csavargatná valaki nonstop az utolsó dolog “egy kis orál” lenne amire vágysz. Várjon legalább a 4.napig az ilyen nemű kívánságaival.

Addig meg csak szeretet meg türelmet kérek. Nagyon bújós tudok lenni olyankor és eszméletlenül jól tud esni ha megölelnek és szeretve érzem magam miközben épp undorodom a világtól (beleértve főképp magam abban a pár napban).

2021. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!