Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hölgyek, a menstruációs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, a menstruációs időszak milyen hatással van rád és a kapcsolatodra? Mit vártok el egy férfitól ebben az időszakban?

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Csokit.

Amúgy viccet félretéve, türelmet. Tudom, hogy elviselhetetlen vagyok olyankor, de egyszerűen nem tudok ezen változtatni.

2021. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Türelmet és megértést. Én is, ő is érzi a feszültségemet, tudja, hogy ez nem neki szól. Én hihetetlenül érzékennyé válok pár napra, bármint elbőgöm magam ilyenkor. A párom szerencsére tudja, hogy elmúlik ez hamar és sokszor bújtat oda magához ilyenkor.

Másrészről meg menszi után két héttel kb 1 hétig hihetetlenül kancás vagyok :D Azt nagyon szereti, néha már már menekülnie kell előlem :D

2021. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Hogy kezelje a helyén. Nem várok semmi extrát, minthogy picit kevesebbet érintkezünk (mert elég nehéz a hangulatom és a higéniai biztonságérzetem miatt is) és hagy pihenni, lustálkodni kicsit.
2021. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
Semmit. A mensi nem betegség.
2021. szept. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

#4

Nem , valóban nem az, de nekem pl olyan erősen fáj a hasam és a hátam, hogy néha menni is nehezen tudok (ennek ellenére dolgozom) de ilyenkor ha lehet, mástól megkímelem magam. Voltam már orvosnál többször is, semmit nem találtak, szóval marad a pihengetés meg a megértősdi.

2021. szept. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Nekem már mensi előtt egy héttel fáj mindenem. Nem várok külön semmit. Max annyit hogy ne az első napokban menjünk vilagot látni. Meg nem tudom más nők hogy vannak vele, de én mensi alatt marha kívános vagyok, nekem jól esik ilyenkor is az együttlét.
2021. szept. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Nekem 10 évesen jött meg, és csak a fizikai oldaláról tudtam, az érzelmiről nem. Nem tudtam, hogy ilyenkor hisztinek kell lennie. Ideges vagyok, persze, de csak amiatt, mert vérzek. Az orrom is szokott vérezni, és az is idegesít, hogy nem áll el, és nem mehetek a dolgomra. Nem várok el semmit. Ne kelljen szopni, ennyi.
2021. szept. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokta észre venni, csak azt, hogy azt mondom: megvan, most nincs szex. Amúgy magamban szenvedek.
2021. szept. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extrát nem várok el, max annyit hogy ne maceráljon a szex miatt. Nem szokott egyébként. Ő simán szexelne úgy is, nekem viszont kényelmetlen, így nem szoktunk. Ezen kívül nincs semmi, hálistennek se a hangulatom nem lesz változékony, extra érzékeny se vagyok. Csoki pedig mindig van itthon :D
2021. szept. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Esetleg annyit hogy 1-2 napig ne kelljen rohanni sehová vagy programra menni mikor fáj a hasam és fel vagyok puffadva.
2021. szept. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!