Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tehetnék, hogy ne érezze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne érezze azt, hogy bármit megetehet?

Figyelt kérdés
Barátommal több hónapja együtt élünk és kezdem azt érezni, hogy készpénznek vesz, nem kíván. A kapcsolatunk elején szépen bánt velem, mostmár egyre többször bunkó. Mit tehetnék, hogy újra olyan legyen, mint régen?

2021. aug. 1. 01:40
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Szexelvonás.
2021. aug. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy butaság, de én is gondoltam már erre. De egy 3-4 napig simán elvan nélküle. Utána pedig, amikor ő szeretné, akkor addig mondja, míg nem lesz. Vagy nem is kell győzködnie, mert én viszont ennél jóval többre vágyom.
2021. aug. 1. 01:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért bonyolult beszélni? Mi tart vissza attól, hogy közöld vele, hogy bunkón viselkedik?

Az életben nem lesz egészséges kapcsolatod, ha félsz kérdezni!

2021. aug. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sőt! Miért bonyolult valamit csinálni?
2021. aug. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

Hány évesek vagytok? Gondolom még nagyon fiatalok.


Csak remélni tudom, hogy nem leszel semmiféle áldozat hosszabb távon Becses Fiatal Hölgy.


Sajnos a NANE egyesület is csak korlátozottan elérhető - jobban kellene, hogy működjenek, mert én ugyan csak szóban kaptam eddig kemény erőszakot férfi ismerőseimtől, de az is elég fájdalmas tud lenni (hivatali kapcsolatok.)


Több alkalommal (római katolikus egyházról beszélek, eléggé merev életfelfogással és kicsit hűvös viselkedéssel rendelkeznek a szóban forgó illetők.) Rideg magatartásúak. Korábban PLÁTÓIAN szerelmes voltam mindkettőbe, ami ideig-óráig valamennyire kölcsönösen működött.

2021. aug. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
93%
Kerek perec mondd meg neki, hogy több törődésre vágysz. Ezzel egyidőben te se tegyél bele sok energiát a kapcsolatba, ne "kényeztesd" (ha az a helyzet, hogy "megszokta a jót". És szokjon a gondolathoz: Nincsen szex, csak akkor amikor TE IS szeretnéd.
2021. aug. 1. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Szexelj vele nyugodtan, de közben ismerkedj más pasikkal is. Hozd ezt párod tudomására, hogy pl. "képzeld szivem tök jót dumáltam gyk-n priviben egy sráccal,olyan kedves a modora majdnem levett a lábamról. El is gondoljodtam rajta érdemes-e hűségesnek lennem, hiszen melletted sokszor már csak egy megúnt tárgynak érzem magam."
2021. aug. 1. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Több hónapja...és már most nem működik.

Szerinted mitől lesz valami jó vagy jobb?

Csak egy egész egyszerű példa:

Van egy autód, amivel munkába jársz.

Ezer éve szerelő nem látta,csak használod.

Persze költesz rá,mert néha megtankolod és a kötelező be van fizetve, szóval nem mondhatni,hogy magától megy.

Aztán néha már nem indul be,csak ha megtolják,de végülis elvisz a-ból b-be.. csak legtöbbször gyomorideg van előtte,hogy vajon beindul?

Szerinted mi kellene ahhoz,hogy egy viszonylag megbízható autó legyen?

2021. aug. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

A beetetés időszaka lejárt, mostmár jöhet a valóság. A tiszteletét, szerelmét nem tudod semmivel sem kikényszeríteni, ha ezeket nem érzi feléd.

Leülhetsz beszélni vele, ha egyáltalán képes arra, hogy meghallgasson téged, de max. ideig-óráig tartó változást lehet elérni nála, ha egyáltalán hajlandó erre is.

Az én szerény véleményem az, hogy az ilyen kapcsolatnak nincs jövője hosszútávon. És nem is éri meg vesződni vele.

2021. aug. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szex megvonással semmire nem mész. Nálunk hiába próbálná tavaly februárban szexeltunk utoljára, pedig együtt élünk, és nem csaltam meg
2021. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!