Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek is szólnia kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szólnia kellett volna a páromnak hogy nem egyedül jön?

Figyelt kérdés

Azt hittem egyedül van sosem hoz magával egyből munka után senkit. Most jött vele egy haverja és egy bugyiban nyittam ajtót mert én az erkélyen napoztam.

A haverja nagyon bámult engem mikor felöltöztem meg akkor is és a páromat nem zavarta😣


2021. júl. 22. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
És ha nem ő az, hanem a szomszéd? Egy pólót felvehettél volna.
2021. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha télikabátban vagy otthon, akkor is illik szólni, hogy nem egyedül megy haza.
2021. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1# tudtam hogy ő az írt a munkahelyerol hogy indul haza és tudom hogy akkor már csak 15 perc és ide ér
2021. júl. 22. 22:58
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
1-es vagyok Ha még írt is, akkor nyilván hozzátehette volna, hogy Zolival megyünk..
2021. júl. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kellett volna szólnia. Alapból mi van ha épp olyat csinálsz,amit nem szeretnéd,hogy más lásson? Mondjuk gyantázod magad a nappaliban,vagy nyitott szájjal alszol a kanapén,stb. Szóval na. Én párom mindig szól,ha jön hozzánk valaki.
2021. júl. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Illet volna szólnia ha nem egyedül érkezik, neked meg nem félmeztelen kell ajtót nyitnod. Ha mégis akkor bocsi és becsukod az ajtót, lehetett volna a postás v. a szomszéd is.
2021. júl. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
Illett volna szólni. Amúgy esetleg hármasozhatnátok is,ha párodat ennyire nem zavarja, hogy bámult a pasi.
2021. júl. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szólhatott volna
2021. júl. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi is megbeszéljük hogyha átjön hozzánk valaki, hogy a másikat ne érje váratlanul.

Illett volna szólnia, igen.

2021. júl. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!