Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő után engedtétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után engedtétek meg először a párotoknak, hogy egyedül legyen nálatok?

Figyelt kérdés

Úgy esett, hogy az ország másik oldalán volt dolgom, viszont oda csak este érkezhettem, mert egy eseményre mentem. Előző nap a páromnál voltam, viszont ő dolgozni ment. Nem engedte, hogy egyedül maradjak arra a pár óra különbségre, így elindultam, félúton megálltam, hazamentem (ez nagyjából 2 óra plusz utat jelentett, 100kmre lakom, ahonnan még 100kmre volt az esti program) , majd így mentem tovább.

Mostmár nem homeofficeban vannak, így hétköznap nem is találkozhatunk, mert akkor napközben egyedül kellene hagynia.

Engem ez sért, mert azt érzem, nem bízik bennem. Ennek ellenére azt mondja, szeretne velem lakni, majd csak akkor maradhatok, mert akkor más státuszban leszek..



2021. máj. 31. 19:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Még megérteném, hogy valakinek korai fél év, de ez, hogy 10 év múlva, meg más státuszban kijelentések elég gázok. És hogy akar bizalmat építeni, ha eddig volt homeoffice, most meg már hét közben sem lesz tali?
2021. jún. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem meg sumákol!

Nem lenne sokáig a párom... Mi az hogy nem maradhatok egyedül nála? Én az első perctől nem bántam semmit. Hagyjuk már ezt a félti a izéit... Félti nehogy olyat találj meg amit nem akar, hogy megtalálj és nem céges dolgok szerintem.

2021. jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!