Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő után engedtétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után engedtétek meg először a párotoknak, hogy egyedül legyen nálatok?

Figyelt kérdés

Úgy esett, hogy az ország másik oldalán volt dolgom, viszont oda csak este érkezhettem, mert egy eseményre mentem. Előző nap a páromnál voltam, viszont ő dolgozni ment. Nem engedte, hogy egyedül maradjak arra a pár óra különbségre, így elindultam, félúton megálltam, hazamentem (ez nagyjából 2 óra plusz utat jelentett, 100kmre lakom, ahonnan még 100kmre volt az esti program) , majd így mentem tovább.

Mostmár nem homeofficeban vannak, így hétköznap nem is találkozhatunk, mert akkor napközben egyedül kellene hagynia.

Engem ez sért, mert azt érzem, nem bízik bennem. Ennek ellenére azt mondja, szeretne velem lakni, majd csak akkor maradhatok, mert akkor más státuszban leszek..



2021. máj. 31. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%

1.: Mi az, hogy "párod"?

2.: Mennyi ideje tart?

3.: Pénzes a kanid?

2021. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1.barátom

2.fél éve

3. Mit számít? Próbálunk mindent egyenlően elosztani, mondtam, hogy beszállok rezsibe, veszek kaját, de elutasította.

2021. máj. 31. 19:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég fura. Szerintem nem bízik benned. Nem látok más magyarázatot.

25N

2021. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%

"2/2 A kérdező kommentje:



3. Mit számít? Próbálunk mindent egyenlően elosztani, mondtam, hogy beszállok rezsibe, veszek kaját, de elutasította."


Mert mondjuk, mi van, ha céges infókat lopsz a gépéről?

Vagy lelépsz a drága svájci óráival?

Vagy odahívod a haverjaidat, és kipakoljátok a lakást?

2021. máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4: na hát pont ide kéne a bizalom... Szerintem nem úgy ismert meg, aki ilyeneket csinálna, mégse tudom, mit tehetnék még, hogy ne feltételezzen hasonlókat...

Vannak dolgok, amiket nem árul el, mindenen jelszó, és mikor megemlítem neki, hogy nem érzem, hogy felőle meglenne a bizalom, kb annyi a válasz, hogy fogadjam el, majd 10 év múlva talán

2021. máj. 31. 19:44
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5.-re, a kérdezőnek..


Mi a melója? Mit félt ennyire? Céges iratok, fegyverei, pénze,...?

2021. máj. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Céges dolgait biztosan, fejlesztő, bár úgyse értenék szerintem az egészből semmit, vagy kezdhetnék vele bármit, ha akarnék se... Az utóbbi kettőről nincs tudásom, bár már beképzeltem mindent is, mert van egy szekrény, amit nem nyithatok ki.. Xd

Meg már előfordult, hogy egy órára ott hagyott, nem raboltam ki, nem gyújtottam fel a házat, még a tilos szekrényt se nyitogattam, szóval igazán megnyugodhatna..

2021. máj. 31. 19:55
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd 10 év múlva talán? Hát nem tudom, én nem biztos, hogy elviselném, ha így viselkedne a párom. Azért erre nem nagyon van más magyarázat, nem bízik benned fél év után sem.
2021. máj. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A már férjem, mikor ismerkedtünk, 2 hét után hagyott az otthonában egyedül, míg ő dolgozni ment. Ez a másik véglet, én nagyon meg voltam rajta lepődve. Ezt követően nagyon hamar, szintén 1-2 hét, mikor a 3 éves lányát bízta rám. Nála vigyáztam rá, míg ő dolgozott. Akkor nagyon furcsálltam, de nem lett semmi "negatív következménye".

Szerintem beszéljetek róla, mit gondol, másokkal hogy volt, mitől fél, stb. Csak a kommunikáció segíthet.

2021. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
AZ is lehet, hogy nála ez túlságosan intimszféra. És nem benned nem bízik, hanem eleve nem szereti ha a lakásában van más
2021. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!