Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy tudnám rávenni a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám rávenni a feleségemet, hogy legyen pedánsabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Félreértés ne essék, a higiéniájával semmi gond - mindig csinos és ápolt, sokat ad magára.


Itthon viszont (ahol csak mi látjuk), főleg az utóbbi években, meglehetősen rendetlen. Dióhéjban: ha nem teszem el, a használt ruhái a földön összegyűrve hetekig (véletlenül sem a szennyestartóban), az összes cipő jobbra-balra rúgva az előszobában, koszos tányér, bögre simán az asztalon hagyva, a fürdőszobában vattakorongok, hajpamacsok stb... Kövezzetek meg, de engem ez irritál. Miből állna ezeket a cuccokat a helyükre rakni? Két plusz percbe?


Próbáltam kommunikálni: ha finoman hangot adok az elégedetlenségemnek, akkor én kapom a fejemre a vizes lepedőt. "Pakold el, ha annyira zavar!" "Majd elrakom, most fáradt vagyok, hagyjál!"


Mindig is megosztottuk a házimunkát, segítettünk egymásnak, viszont kezd kicsit elszaladni a ló az utóbbi időben.


Amúgy minden fasza 😀


Mit javasoltok?


Pacsi nektek 🙌



2021. márc. 23. 18:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
az utóbbi években..... ha korábban nem volt ilyen, akkor mi az oka, hogy ilyenné vált?
2021. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#6-8 Logikus magyarázat!


#9 😂


#10 Forrófejű szláv lány, és én sem vagyok babapiskóta. Nehezen tűri, ha piszkálják. Egyébként pont a Te rendszeredet szeretném átültetni itthon is.


#11 Munkahely, apátia, elkényelmesedett. Jó kérdés, gondolom én is benne vagyok.

2021. márc. 23. 20:58
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod tenni, akkor pár napig ne pakolj el utána, de még magad után sem. Minél nagyobb a kupi, annál jobb. És várd meg, hogy neki áll-e magától rendet rakni. Ha elkezdi és közben szapul téged, hogy milyen kupis vagy, akkor megmondhatod neki, hogy csak szemlélteni akartad, mivel szembesülsz nap mint nap...
2021. márc. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Jó terv, de félő, hogy nekem fogyna el előbb a türelmem. Nosza, meglátom, köszi!
2021. márc. 24. 13:54
 15/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló helyzet. Szólni kell neki ha vlmibe belekezd hogy ha végez tegye el, már csak azért is mert simán elől hagyja hetekig.

Egyszer vett egy új plédet azt lerakta a gép elé hogy ki kell mosni. 2 hónapig! volt a földön amikor szóltam már h a f.sznak vette ha ennyire fontos h jó lesz a földön is hetekig.


Sokszor már olyan mintha a cselédje lennék, ha én el tudom tenni ő is. Ezért már nem tudok rá nőként tekinteni.

Ő pl a fejemhez vágta a kapcsolat elején hogy nem fog kiszolgálni, mindezt úgy hogy látta hogy önálló vagyok minden téren ellátom magam, míg most a pakolás esetében inkább én szolgálom ki őt ha rendet akarok a házban. Neki a szekrénye mint az okádék szó szerint ruha begyurve vagy úgy levéve mintha kutya rángatta volna le róla, a ruhák közt oda nem illő dolgok..pl.masszírozó vagy hajpánt stb..

2021. márc. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!