Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Találtam ma egy gyűrűt itthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam ma egy gyűrűt itthon a párom cuccai között. Meg akarja kérni a kezem?

Figyelt kérdés

Nem turkaltam csak takarítottam és akkor találtam kis dobozban van olyan szép 😍

Szerintetek nekem vette?

5 éve vagyunk együtt.

Ne kérdezzem meg hogy kié?



2020. nov. 19. 21:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a járvány végét várja mivrl így házasodni se lehet akárhogy
2020. nov. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%

Ne szólj neki semmit.

Lehet, hogy most a járvány miatt kivár, majd tavasszal kéri meg a kezed (azért fotózd le magadnak a gyűrűt).

Majd írd meg mindenképpen nekünk, mi volt. Szorítok:)

2020. nov. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Talan karacsonykor akar megkerni.Addig legy turelemmel.
2020. nov. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Erről egy barátom jut eszembe, aki eldugva őrizgeti otthon a gyűrűt, amivel anno megkérte az exe kezét. Később szakításnál visszakapta. A mai napig nem tudja mit kezdjen vele.

Úgytudom az új párját nem avatta be, így lehet egyszer még ő is feltesz egy hasonló kérdést. :D

2020. nov. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm is így járt,megkapta....aztán várt várt és nem adta a csávó a gyűrűt.😁😵Egy idő után kiakadt és rakerdezett mi volt az a gyűrű?!? Aztán kiderült ,hogy a pasinak volt csaja mellette.....O kapta a gyűrűt.......szóval ilyen is van
2020. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
58%
Van ám. Egy ismerősöm is évek óta tartogatja a gyűrűt, amit az exe visszaadott.
2020. nov. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!