Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párommal az összeköltozest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal az összeköltozest tervezzük. Most jön a szulinapja és arra gondoltam, hogy a lakaskulccsal lepem meg. Tudnátok valami vicces frappáns dolgot mondani, hogy hogyam adjam át neki?

Figyelt kérdés

2020. júl. 17. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Belerakod az egyik számlába és egy borítékba :P


Kitalálsz egy kis keresős, detektíves játékot :)

2020. júl. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

Amikor ilyet olvasok mindig hálát adok az egyszerűségemért, és hogy sosem voltam nyálgép:DD


Tedd le szó nélkül a kulcsot az orra elé, annál nagyobb bumm nem lesz. De mondom szó nélkül. Fog pislogni, és szóhoz sem fog tudni jutni:D

2020. júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
2+Jah és váratlanul. Ne harangozd be, légy fesztelen, laza, mint ha tök hétköznapi lenne a dolog.
2020. júl. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2es. En is erre gondoltam! :) csak gondoltam elotte adok neki egy kis tortat hogy csalodjon hogy az az ajandek :)
2020. júl. 17. 19:26
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
én nem tudom nálam jól venné e ki magát ha ezt szülinapi ajándékba kapnám. Kicsit megalázónak érezném. Legyek megtisztelve mint kitartott vagy nem tudom. Inkább egyenlő félként, egy megbeszélés részeként, különösebb felhajtás nélkül intézném ezt. Ezt gondold át, nem ilyen-e véletlenül a barátod/barátnőd, nem fog e ez furcsán kijönni.
2020. júl. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
4 Felesleges torta.. A torta meg miegymás ráér másnap..A meglepetés úgy jó, ha váratlan, és semmire nem számít az illető. Ilyen a meglepetés..
2020. júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5ös! Félreérted. Mi ezt már megbeszéltük. A szulinapjan költözik haza külföldről. Ha nem így adom neki oda akkor is nyilván ide jön haza.
2020. júl. 17. 19:49
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
7 Én csak adom a tippet, nem ismerlek..ezt neked kell tudni..
2020. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Azzal, hogy lakáskulcsot ad még nem kötelezi semmire. De azért én is adnék valami "rendes" ajándékot is mellé, főleg ha erre a fejleményre már amúgy is lehetett számítani.


Kérdező: Régebben volt itt egy hasonló kérdés, ahol kifejezetten a tortában volt elrejtve a kulcs.

2020. júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ne a tortába.
2020. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!