Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan tudnám megbékíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megbékíteni a férjemet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy 8 éves kislányunk, aki mindenképp valamilyen állatot szeretett volna. Szerettem volna neki örömet okozni és hazahoztam egy kismacskát, amit a férjem nagyon ellenzett.

Azóta mióta itt van a macska történt pár baleset, mint pl ma reggel. A kismacska valahogyan bemászott a ruhásszekrénybe és rátelepedett a frissen mosott ruhákra és be lett oda zárva. A férjem pedig a reggeli készülődésben azzal szembesült, hogy minden kimosott inge össze van pisilve....

Én arra ébredtem, hogy hangosan szitkozódik és zeng a ház. Annyira dühös lett, hogy átütötte a fürdőszoba ajtót ököllel.

Sajnos ez nem is az első ilyen alkalom volt. Még nem teljesen szobatiszta az állat, ezért van hogy néha találunk valamilyen elrejtett "csomagot".


Nem tudom, hogyan békíthetném meg őt. Én erősködtem ezzel és most eléggé bűntudatom van emiatt, viszont nem szeretném kirakni a macskát, mert úgy vagyok vele, ha már hazavittem akkor nagyon rossz embernek érezném magam ha kirakom a lányunk pedig nagyon örül neki.



2020. júl. 13. 11:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
25%

Vidd ki az udvarra. (ha van)

Ennek közös döntésnek kellett volna, hogy legyen, de ugye mostmár mindegy.

Én házban bent/lakásban nem tartanék állatot, pont ilyen esetek miatt.

Mi kertes házban lakunk, van egy kiskutyánk. Én nem igazán akartam, de a lányom meg a párom összefogtak, így lett egy labradorunk.

Szerintem valahogy beszéld meg a férjeddel, hogy a gyerek örül neki, igyekszel mindent megtenni, hogy ne legyen baleset.

De mondom, ha van udvar, akkor a macska sicc ki.

2020. júl. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A férjed beteg, az fix.

De nagyon buta lépés volt ez tőled, csá úgy a háta mögött. Nem tartok állatot, de csak feltűnnek, ha egész este nem látom. Az állattartás felelősség.

Nem tudom, mekkora a lányod, de az ő felelőssége, még a tiéd.

Tanuljatok meg macskát tartani, biztosan vannak ilyen klubok, fórumok.

2020. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz! Te mit szólnál ha a férjed megbeszélés nélkül odaállítana egy olyan állattal amit te nem szeretsz??? Család vagytok, házaspár, tudod közös döntések... elvileg...
2020. júl. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!