Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnam megbekiteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam megbekiteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A parkapcsolatomat a home offices veget vetett.

Fel evet voltunk egyutt, kicsit nehezebben indult, mert mindketten hamar ugrottunk bele a parkapcsolatba a szakitas utan, de aztan minden tok jol alakult, es egy alom volt.

Mikor kijelentettek a korlatozasokat, ugy dontottunk, hogy nala toltom a home offices karantent, nem tudtuk, hogy milyen szigoritasokat hoznak be. Aztan eleinte tok jol mukodott, csak fura volt eleinte, hogy a haztartas minden resze ramszakadt.

Aztan sokat csesztetett miatta... aztan belattam, hogy igen bele kell jonnom. Mindennap foztem neki, a lakas ragyogott.. csak egy kis ido utan kezdtem belefaradni az egyedulletbe... es hogy csak 2 kutya volt egesznap a tarsasagom. Mert mikor hazaert beszelgettunk, evett.. es beult a gep ele... es egy ido utan rosszul esett... es eleinte elfogadtam, hogy biztos faradt, nyugira van szuksege... de egyre maganyosabb lettem, kevesebbszer hagyta el a szajat az, hogy koszonom es szep lassan elfogytak a pozitiv visszajelzesek...termeszetesnek vette, hogy mindent megcsinaltam. Sokszor probaltam vele errol beszelni, es minel tobbszor annal nagyobb veszekedesek alakultak is, sokszor volt, hogy vege az egesznek, de mindig hol az egyik, hol a masik akart bekulni. Utana erot vettem magamon es elfogadtam ezt... csak utana rossz volt az, hogy akarmire kertem meg.. pl ment ki a kapun, hogy vigye ki a szemetet... hat itt az egesznapod...nem raersz?? Es elozoheten volt az, hogy kikeltem magambol.. minden kijott, ami zavart. Tudom, hogy sokszor en is generaltam a feszkot, de nagyon egyedul ereztem magam, es csak arra vagytam, mikor hazaer, hogy vegre legyen kihez szolnom, megszeretgessenek.

Nagyon beragott a kikelesemen, jott az hogy engem csak a haza erdekel, meg a penze.. holott nekem tobb van mint neki.... nem ingyen voltam ott beleadtam mindenbe talan tobbet is. Es akarmit mondtam, mindigbazt vonta le h csak o a hibas... holott sokszor elismertem en is

Es szombaton elkertem a telojat es lattam h talalkozott egy exevel es nem tudtam rola.. osszevesztunk mert ugy gondolja, hogy neki mindent szabad... en maradjak kussba, alkalmazkodjak.

Aztan latta rajtam, hogy mar nem konyorgom neki... es akkor mondta h tudja h milyen hulye vagyoj, probal a jo oldalra idomitani, de makacs vagyok... de nagyon szeret megcsokolr... azt hitt3m akkor vegre megbesueltunk minsent... erre tegnap volr egy kis nezetelteres es kirakott. szakitott is h neki ennyi eleg volt, hogy 0-24 veszekszunk... utolwo eselyt adta nekem...

Masfel honapot laktam nala, 1 hete mar itthon voltam mert beindult a melo.

Es mondta, hogy ugyanugy eg benne a tuz, ugyanugy szeret, de neki eleg volt es latni se akar ..

Mit tudnek tenni? Beszelni se akar v3l3m...es tudom h o ugy teszi tul magat rajtam hogy lefektet csajojat :((((


2020. máj. 25. 03:32
A kérdező szavazást indított:
Van ertelme probalkozni
Nincs ertelme
34 szavazat
 1/4 Savlekotő ***** válasza:
100%

Te vissza akarsz menni ahhoz aki ingyen cselédnek ingyen ágyasnak tartott,még fizettél is,megalázott,melletted fix hogy kúrta az exet sorolhatnám.. Ha te ezek után vissza akarsz menni hozzá,nálad sincs minden rendben..

70F

2020. máj. 25. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Te ilyen agyalágyult vagy?

A csicskája vagy, aki ráadásul még két szót nem érdemel, le van nézve, aztán meg még te könyörgöd magad vissza?!

Komolyan mondom, növessz agyat!

2020. máj. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Olvass utána a bántalmazó kapcsolatok jellemzôinek. Biztos nehéz, mert szerelmes vagy, de most az eszedre hallgass!
2020. máj. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 DakotaDamon ***** válasza:
100%

Örülj, hogy vége!!!

Voltam hasonló helyzetben szinte dettó: hirtelen kaptam egy egész háztartást, mellé rengeteg magányt, minden csak róla szólt, hogy nekem mi a jó az sose volt szempont. Aztán ott is felbukkant az ex... Én hülye visszafogadtam. Végül aztán még így is ő dobott ki.

Láttam, hogy alakultak a későbbi kapcsolatai is, hát öröm és boldogság, hogy nem velem tudta megcsinálni, amit a másikakkal.

Most biztos szar, de hidd el, jobb neked nélküle. Ne akarj vele békülni, nem te vagy a hibás!!! Kitartást!

2020. máj. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!