Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Amikor összeköltöztök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor összeköltöztök a párotokkal az intim szőrtelenítést hogyan oldjátok meg nőként?

Figyelt kérdés
Nekem legalább 3 nap kell ahhoz, hogy újra borotválkozni tudjak de addig szúr..viszont nem szeretném 3 napig azt mondani, hogy bocsi de nem, csak ezért. Valaki tudna segíteni ebben?

2020. ápr. 14. 16:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
42%

Kozmetikusnál gyantáztatok 3 hetente. Egy hétig teljesen sima a bőröm és utána is csak nagyon lassan és puhán nő vissza.

Fáj, mint a franc, de sokkal kényelmesebb, mindenkinek ajánlom.

2020. ápr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
Én hetente-kéthetente borotválom le, mert ha előbb csinálom, fáj, vérzik, irritált lesz. Sosem volt semelyik pasimnak sem problémája ezzel, mondjuk számomra fura is volna, ha egy férfi ilyenen fenn akadna.
2020. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%
Mi kb. 3-4 naponta szeretkezunk /igy kivanjuk/, igy nagyjából ahhoz szoktam idoziteni a borotválást, hogy mikor egyutt vagyunk, sima legyen. Viszont termeszetesen nincs mindig igy, de a férjemet nem zavarja, ha kicsit borostás. O is borotválkozik, tudja, hogy 1-2 nap után milyen nehezen lehet borotválni, mennyire irritalja a bort, szóval nem várja el tolem sem...sot, látta már, hogy mennyire tud vérezni, ha túl frissen borotválom, szóval megérto.
2020. ápr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatban, életed szerelmével ezen szenvedni, komolyan mondom, nem éri meg.
2020. ápr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen feleslegesen agyalsz, ha elmultatok 14 evesek, eszebe nem fog jutni ezert panaszkodni. Ha pedig megis, akkor nagyon-nagyon rosszul valasztottal.


Akarcsak az elozo valaszolok, en sem csak tukorsiman szexelek a pasimmal, hanem ahogy epp vagyok. Arra figyelek csak, hogy ne legyen dzsumbuj, de az max. 1 honap utan lenne. (Es igen, akar 3 hetig is erintetlenul hagyom :OOO )

2020. ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat:D valójában én agyalom túl és még nem tartunk abban a fázisban hogy összeköltözzünk csak túl sok időm van gondolkozni ezeken most hogy így szinte négy fal közé vagyunk zárva. Viszont ezektől most máshogy látok sok mindent:)
2020. ápr. 14. 22:53
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pasit zavar,hogy kicsit szúr,vagy ha szőrösebb, akkor dobd ki és keress egy normálisat, aki az embert is látja benned, nem csak egy csupasz puncit.
2020. ápr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!