Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki a tél miatt vagy mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki a tél miatt vagy mert egyedül van szünetelteti az intim szőrtelenítést? Olyan is van akinek a nyár végétől mostanáig már igazi nagy őserdeje van?

Figyelt kérdés
Lányok válaszát várom

2014. dec. 22. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktam sosem elhanyagolni a szőrtelenítést.Egyszerűen undorodom,már attól is mikor kezd vissza nőni a szőr.
2014. dec. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy vagyok ezzel mint az 1. hozzászóló. Évszaktól függetlenül, és attól függetlenül hogy van e valakim vagy sincs, mindig odafigyelek erre a dologra. Elsősorban kényelmi szempontból, másodszor szerintem így higiénikusabb a "létezés". :D
2014. dec. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Télen,nyáron szőrtelenítve van,az a bunda nem sokat melegítene:)
2014. dec. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én az ellenkezője vagyok az előttem hozzá szólóknak. Szinte mindig és az egész meg van hagyva és elég sok is. Nekem már dzsumbi azt lehet mondani
2014. dec. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nekem tavasz óta nincs párom, és egyenlőre nem is szeretnék most nagyon jól elvagyok egyedül, elfoglalt is vagyok és nincs időm még sokszor magamra sem. Persze nyáron odafigyeltem a szőrtelenítésre, most télen kevésbé teszem ezt, jobbára már csak rövidre vágom hogy ne idegesítsen annyira, és nyáron is elsősorban csak a bikinivonalam szoktam szőrteleníteni.

A lábamat sem borotválom sűrűn, azt is csak most fogom az ünnepekre mert ahová megyünk a családdal oda illik kiöltözni és a nőknek is illik a szoknya. Meg a családi összejöveteleken sem árt csinosnak lennem és jobbára nekem csak szoknyáim vannak erre a célra.

Az egyetlen barátnőm és a másik fiú barátom is mondogatják hogy nem kell mindig szőrtelenítenem ha nem akarom és nem tartom szükségesnek. A fiú barátommal részletesen nem beszélek erről, de mondogatják hogy szilveszterre is legyek csinos mert olyan buliba megyünk, és bár ismerkedni ott sem fogok, de attól még csinosnak kell lenne.

2014. dec. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!