Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek 10-ből hány nő és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 10-ből hány nő és hány férfi manapság nem akar egy gyereket se vállalni élete során?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatok szerint, meg amit láttok ismerős körökben.
2020. febr. 9. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Három
2020. febr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem 10/4 nő és 10/2 férfi. Az én férfi ismerőseim legalábbis könnyelműbbek ezzel kapcsolatban, mint a nők.
2020. febr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Ismerősi körömben mindenki akar gyereket, akinek nincs is max azt mondja, "még nem"
2020. febr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

A gyerekvállalási kedv az életkor haladtával növekszik ám.

Huszonévesen a többség nem szeretne, majd egyre inkább igen és ez mostanság kitolódhat akár 50 körülig is ahogy írja az újság.

2020. febr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen élethelyzetben van. Én pl. egyáltalán nem akarok gyereket jelenleg. De azért,mert nem találtam olyan nőt,akivel érdemes lenne. Ha lenne olyan, akkor akarnék. De ha nem találok olyat,akkor én sem akarok gyereket csak úgy csinálni bárkinek...

28/F

2020. febr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem kb 3-4. Nemek között én nagyon nagy különbséget nem látok, max annyi, hogy nőknek jellemzően határozottabb véleménye van, sokan mondják "biztosra", hogy mindenképp szeretnének vagy semmiképp. Ezzel szemben férfi ismerősök többségének (az én környezetemben) nincs olyan határozott elképzelése, hanem ha úgy alakul meg talál hozzá megfelelő társat, lehet róla szó, de nem szeretne feltétlenül.
2020. febr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Kb 3,abból az egyik én vagyok.Nem akartam gyereket,és nem is fogok akarni

31/N

2020. febr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
1-2. Egy ismerősömről tudom konkrétan, hogy nem akar a többség szeretne többet is. Persze a határok kitolódtak, 30 körül szeretne a java. Van több ismerősöm (20-25 közti) akinek már van is gyereke.
2020. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Én 34 vagyok, a férjem 31éves, 10 éve vagyunk együtt. Egyàltalàn nem akarunk gyereket, nem vàgyunk rà, csak a macera van velük, sokba is kerül, fàrasztóak, időigényesek stb. sokkal szabadabb az életünk kettesben.

Se az ő baràti körében (31-34 évesek , 6-12 éves kapcsolatban vannak), se az én baràti körömben (34-36) nincs senkinek gyereke, nem is akarnak. A baràtnőim pl mind szinglik is. A nővérem pl 38, ő se akar gyereket, igaz, pàrt sem.

Tàvolabbi ismerőseim közt, volt osztàlytàrsak közt viszont sok a gyerekes, a többség màr egyedülàlló szülő, elvàlt/ szakított 32-35 éves korukra.

2020. febr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
Kedves kerdezo, mélyen tisztelt vàlaszolòk: ez nem vélemény kérdés, itt nincs “szerintetek” nek helye. Nincs ertelme annak hogy ki-kina kis szük látokoreben mit tapasztal. KSH statisztika. - egyre tobben nem akarnak gyermeket vallalni.
2020. febr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!