Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem figyel rám? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem figyel rám? Mit tegyek hogy kicsit rám is figyeljen?

Figyelt kérdés

Én olyan vagyok hogy szeretem ha mindig rám figyelnek. Párom is figyel rám de utána mintha megunna eloveszi a telefont és csak azzal szórakozik. Kérdezek valamit meg sem hallja. Miért ilyen?

1 éve költöztünk össze

23 éves vagyok ő 25


2019. nov. 5. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem figyelhet állandóan csak rád. Vannak saját dolgai, amelyekkel szeretne foglalkozni. Ha folyton azzal stresszeled, hogy muszáj mindig téged lesnie, mert különben megsértődsz, illetve duzzogsz, ha egy kicsit csinálna mást is, akkor nagyon gyorsan meg fogja ezt unni. Én legalábbis megunnám. Ha amúgy sokat vagytok együtt és szoktatok beszélgetni, vannak közös programjaitok, akkor először szerintem inkább a saját igényeidet kell végiggondolnod.
2019. nov. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ilyen soha sem volt el sem tudom képzelni hogy a párommal vagyok és a telefont nyomkodja vagy én! Nem tudnám elfogadni az biztos akármilyen modern világban élünk!
2019. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!