Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Titeket zavar ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar ha a párotok megmondja őszintén ha dagattok vagytok stb?

Figyelt kérdés
Jo nem szó szerint, de pl ha megkerdezed hogy "drágám kövér vagyok?" és azt mondja hogy kicsit igen/van kicsi hasad... Akkor az nem esik rosszúl? Nem kellene hazudnia ilyenkor? Az exeim eddig mindig azt mondták amit tudtak hogy hallaani akarok. Vagy pl ha valami cikisek csinálok, es megkerdezem hogy ez nagyon ciki volt, ügye?.. Akkor simán kimondja hogy igen, pedig mások inkább nem-et mondanak megnyugtatásképp

2019. aug. 11. 09:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha megkérdezném őszinte lenne, és ezt is vàrom el. De mivel nem vagyok vak, magam is làtom mi a helyzet velem, így nem szoktam megkérdezni. Most pont nem arra van szükségem , hogy hasonlókat hallgassak. Lassan fél éve vàltottam életmódot, nem arra figyelek mennyire vagyok kövér( nagyon) hanem arra, hogy szépen fogyok, jól érzem magam , nem lógom el a rendszeres mozgàst, és majd fogok jobban kinézni idővel:)

Aki nem akarja hallani az igazat, ne kérdezze meg a pàrjàt. Ennyire egyszerű.

2019. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Felteszel olyan kérdésekre, amikre te is tudod a választ, csak azért, hogy a megnyugtatásod miatt hazudjon?

De egyáltalán hogyan tudsz megnyugodni egy olyan választól, amiről tudod, hogy nem igaz, csak miattad mondja?


Másrészt ő az egyik a kevés ember közül az életemben, aki áll annyira közel hozzám, hogy bármikor bármiben őszinte lehet velem és én is vele. Ha már hazudnia kéne, hogy ne sértse az egomat, az már régen rossz lenne...



Én pl. rohadt hangosan beszélek. Volt olyan pl. hogy kikértem a fagyit, aztán kijövet mondja a párom, hogy szerinte a fagyis csaj még a következőnek is azt adta amit én kértem.. Jót röhögünk rajta. Nem megsértődni kell, mikor tudod hogy úgyis igazat mondd. Ha tudsz változtass, ha nem, fogadd el! :)

2019. aug. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Brit tudósok szerint drasztikusan csökken azon férfiak várható élettartama, akik túlsúlyosnak tartják a feleségüket, és ez közlik is vele.
2019. aug. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!