Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Titeket zavar ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar ha a párotok megmondja őszintén ha dagattok vagytok stb?

Figyelt kérdés
Jo nem szó szerint, de pl ha megkerdezed hogy "drágám kövér vagyok?" és azt mondja hogy kicsit igen/van kicsi hasad... Akkor az nem esik rosszúl? Nem kellene hazudnia ilyenkor? Az exeim eddig mindig azt mondták amit tudtak hogy hallaani akarok. Vagy pl ha valami cikisek csinálok, es megkerdezem hogy ez nagyon ciki volt, ügye?.. Akkor simán kimondja hogy igen, pedig mások inkább nem-et mondanak megnyugtatásképp

2019. aug. 11. 09:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Arra be kérdezz rá, hogy mennyire tart butának. 🤦‍♀️

Tudod, hogy kövér vagy. Megkérdezed, hogy kövér vagy-e. (Ezt minek?? Ott a mérleg, a tükör, BMI kalkulátor: döntsd el te.) Aztán elvárod, hogy hazudjon, mert ha őszinte, akkor megsértődsz.

Ez egy vicc.

2019. aug. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Én dagi vagyok és pasim meg is mondja, hogy ez már nem szép. Igaza van.
2019. aug. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Eszembe jut erről a főnöknőm. Elvárja az őszinteséget, de nem szereti. És, ha "dagattok" (dagadtak) vagyunk, akkor mi van?
2019. aug. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%

Nem szoktam kérdezgetni, de nem bánom, ha mondja.Legalább tudni fogom, hogy nem érdemes rá több időt elvesztegetnem.Akinek nem tetszem a magam valóságában, azzal nem lesz közös jövőm.És vissza is kérdezek, ha megjegyzést tesz.Minek van velem, ha ez zavarja?

Nem vagyok kapcsolatfüggő, tehát nem vagyok szívbajos kitenni a párom szűrét, ha nem tetszek neki.Felőlem kereshet nyugodtan olyan embert, aki megfelel neki.Sok sikert hozzá.Én nem változtatok magamon senki kedvéért, az sem zavar, ha egyedül maradok végleg.Na lehet nullázni kedves bálnázó tagok.

2019. aug. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%

Nem szeretem, ha "hazudnak" nekem. Ha kovernek talal, akkor mondja meg.


Amugy meg, en, ha megkerdezem, hogy jol nezek ki ebben a ruhaban, akkor mindig hozzateszem, hogy most azt Kell mondanod, hogy igen, fantasztikusan! Es csak jot nevetunk.

2019. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Nyugodtan mondhatja, nem haragszom meg, jobb az őszinteség.
2019. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Én meg a pasikat szidom, amikor hülyének nézik a nőket... ilyen nők mellett nem csodálom. Agyrém vagy, kérdező.
2019. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Figyelj, ha már megkérdezed, akkor viseld el az őszinteválaszokat... azért ne kérdezz dolgokat, hogy a talpadat nyalja meg kamuzzon neked, elég butap...a dolog. Inkább örülj neki, hogy őszintén válaszol neked, nem füllentget... kicsit ciki sztem az, hogy azért kérdezed ezt, hogy kamuzzanak neked egófényezésből.


Pont ezért nem kérdezgetek ilyeneket a páromtól... ha magától mondja, akkor zavar, ha így ismert meg. Ha kapcsolat alatt szedtem fel, akkor örülök, hogy szól, ha már nem kíván, én meg el tudom dönteni, hogy akarok-e neki annyira tetszeni, hogy elkezdek fogyózni, vagy nem.

2019. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Mi mindig megmondjuk a másiknak ha kérdezi. Ilyen látszat sportolók vagyunk akik amúgy próbálnak mozogni meg figyelni az alakjukra de néha azért kimarad pár hét vagy hónap, meg néha nem tudjuk megállni a zabálást. Egyikőnk sincs elhízva vagy bármi, páromnak van egy kis pocakja. Inkább ő szokta kérdezgetni, hogy szerintem hízott-e. Hogyha úgy ítéljük meg, hogy már megint dagadtak vagyunk akkor elkezdünk szépen edzeni. :D Nem sok értelmét látom a kegyes hazugságoknak. Nyilván azért kérdezem mert én nem látom magamon és ha láthatóan híztam akkor szeretnék tenni elenne.
2019. aug. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%

Ha kérdezek valamit, arra őszinte választ várok - természetesen oda-vissza. Az ilyen “drágám, kövér vagyok?”-szintű játszmákat mindig is nevetségesnek tartottam...

Mondjuk tény, h én előnyben vagyok; nálunk van otthon egy elég bonyolult, rendszeres kalibrálásra/hitelesítésre szoruló detektor, ami rendkívül pontos képet alkot a testem állapotáról; már a mérés indításának pillanatában 90%-os, az adatok kiértékelése után pedig közel 100%-os pontossággal jelzi, h kövér vagyok-e, híztam-e, vagy sem... úgy hívják: tükör.

Amennyiben nálatok nincs ilyen műszer, javaslom, minél előbb szerezz be egyet, nagyon hasznos, és viszonylag költséghatékony - de mivel kényes darab, meghatározott időközönként valóban kalibráció szükséges; ehhez ablaktisztító + papírtörlő/újságpapír rendszeres használatát javaslom, ezzel a műszer viszonylag könnyen karbantartható, ezáltal használata során hibátlan, valós adatokat közöl.

Szívesen.

2019. aug. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!