Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire gyakoriak az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakoriak az alábbi dolgok együttélés során? Nálatok hogy van és mit gondoltok roluk? (közös kassza, mindent megbeszeles, közös programok stb)

Figyelt kérdés

Nem vagyunk még teljesen közös kasszan, de a párom

(F) szeretne ha a kicsit nagyobb kiadások elott egyeztetnenk, másik tudta nélkül ne vásároljuk meg mondván hogy úgyis közös lesz majd később.


Saját programok pl edzés addigra időzítése, amikor ő amúgy sem ér rá v neki is van elfoglaltsága.


Nem akarja h buliban hajnalig maradjak vagy fesztiválozni menjek, vagy nélküle nyaraljak másokkal. Nem érti h miért akarnám ezt v mi értelme van külön és h minek akarok külön csinálni ilyen dolgokat.


Egyszer az ő családját latogassuk közösen hétvégente, egyszer az enyemet, de nem akarja h egyedül hazamaszkaljak es őt otthon hagyjam addig egyedül, ha ő nem tudná jönni. Szerinte ezeket együtt kell ilyenkor már csinálni, nem normális h ott hagyom őt és külön megyek.


Nem érti, h miért akarok külön utazni vagy amikor pl vennék magamnak egy nagyobb dolgot, miért azt mondom hogy magamnak veszem, nem azt, hogy kettőnknek. Ilyenkor az a kérdése, hogy akkor most mindent külön csinálunk? Nem közösen tervezzük a jövőt?


Nem szereti ha sokat iszom vagy tul hangosan v sokat bulizom vagy ha karomkodom.



Nagyon szeretjük egymást csak kíváncsi vagyok h ezek a szokások mennyire működnek hosszú tavon illetve reális elvarasok e mások szerint. Ezért olyanok válaszát várom akiknél ez hasonlóan van és tudnak nyilatkozni h ez mennyire hatékony :)



2019. aug. 8. 15:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen rád akaszkodik, nem hagy szabad teret

Attól mert kapcsolatban vagytok nem kell állandóan nap 24ben egyutt lenni es mindent együtt csinálni

Ez mar tulzas amit leirtal

Ez hosszutavon szerintem megoli a kapcsolatot a legtobb esetben

2020. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azóta hogyan alakult a kapcsolatotok?
2020. máj. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
55%
Ugyanez volt nálam. Nekem menekülnöm kellett
2020. aug. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
55%

Tesóm 5én megy férjhez.

Szülők látogatása: (nekem sajnos) 90%ban hozta a leendő férjét haza hozzánk(szüleim házába). Nekik az együtt jövetel volt természetes. Nyaralni együtt járnak. A többi dologban amennyire rálatok kérdező verziójat követik.

2020. aug. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ez az egy ami normális: " Nem szereti ha sokat iszom vagy tul hangosan v sokat bulizom vagy ha karomkodom." A többi beteges, nem szabad ilyen kapcsolatban benne maradni, csak rosszabb lesz. Amúgy tényleg a nárcizmus "apró" jelei.
2020. aug. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
70%
Pedig ez bántalmazó kapcsolat. A bántalmazás nem tetteket jelent csak.
2020. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Mi közös kasszán vagyunk, megbeszéljük a nagyobb kiadásokat, ez rendben van. Az szerintem nem normális, hogy nem mehettek külön a családotokhoz. Mi szoktunk külön és együtt is menni. Én ott is alszom olyankor, mivel vidékiek a szüleim. Jót is tesz ez a különlét, picit hiányoztok legalább egymásnak.

Külön nem szoktunk utazgatni.Talán egyszer ment el motorozni nélkülem, akkor is csak mert vidéken voltam. Szeret a társaságomban lenni, nyaralást is velem tervezi. Ezekre nem értem, miért ne mehetne el a barátnőd is. Gondolom még fiatal vagy és nem élted ki magad.

2020. aug. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!