Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Meddig érdemes várni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni az összeköltözéssel?

Figyelt kérdés
Én 24 éves lány vagyok,párom 30 éves. Mindketten otthon élünk a szüleinkkel, heti 2x találkozunk általában (hétvégén, meg hét közben egyszer),és ez nekem nagyon kevés.Januárban megkérte a kezem,szóval komolyan gondolja a kapcsolatot,de ő mindenképp saját lakást akar,nem albérletet,amihez szerinte még évekig gyűjteni kellene úgy is,hogy veszünk fel hitelt.Ha választania kéne,hogy albérletbe megyünk,és velem élhet,vagy külön élünk még évekig,de egyszer majd saját lakásban,akkor szerintem az utóbbit választaná,ami engem eléggé elszomorít.Abban hibás vagyok,hogy minden nap ez a téma,persze,hogy már unja,és így még annyira sem lesz úgy,ahogy én szeretném,de ez szerintem reális elvárás egy komoly kapcsolatban.Már egyszer volt róla szó,hogy megyünk albérletbe,az utolsó pillanatban nem lett belőle semmi,és abból sem,hogy hozzájuk költözzek.3 éve vagyunk együtt,de én nem akarok még éveket eltölteni így.Abban igaza van,hogy albérlet mellett saját lakásra nem tudnánk valószínűleg félretenni.Megegyezni nem tudok vele,hogy mondjuk 1 év múlva költözünk,mert szerinte addigra még nem lesz elég pénzünk.Elhagyni nem fogom,de így boldog sem tudok lenni.
2019. júl. 24. 08:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Mi 2 hónap után költöztünk össze ALBÉRLETBE! Már bocs, de az a heti kettő találkozás is szégyen! Én akikkel régen jártam azokkal is majd mindennap találkoztam!(Értsd: heti 7 napból 6-ot biztosan!)
2019. júl. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

Akkor marad az, hogy soha napján kis kedden. Egyértelmű, hogy nem vesz komolyan. Én már fél év ut@an annyit baxogattalak volna a témával, hogy időd nem lett volna arra, hogy eszedbe jusson.

Esetleg szülők nem tudnának belesegíteni az önerőbe? Összeülnétek így hatan, aztán annyival beljebb vagytok vagy legalább kibújna a szög a zsákból. Bár 99%-ban biztos vagyok benne, hogy itt a hitegetés megy csak.

33/f

2019. júl. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
3%
ha összeköltözöl, minek a házasságkötés? :)
2019. júl. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Ja, a másik dolog. Aki távkapcsolatban így házasságról beszél, annak nem igent mondanék, hanem, hogy ne röhögtessen.

33/f

2019. júl. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy ha összeházasodtok, már nem lesz fontos hogy különköltözzetek. Én biztos hogy nem mondtam volna igent valakinek, aki még a szüleivel lakik és a későbbieket is ott tervezi!!
2019. júl. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Eljegyzés addig vicc, amíg nem éltek együtt. Meg a pasid is vicc.
2019. júl. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

6-ossal értek egyet!


Eljegyzés és még együtt sem éltek?? Ez így nagyon gáz. nagy ostobaság.

2019. júl. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Mi együttélés előtt is 4-5 napot voltunk együtt, de a párom akkor is megmondta, amíg nem élünk együtt biztosan nem fog megkérni. Összeköltöztünk, megkért, elvett... ennyi. Nem is lett volna értelme, hogy megkér, aztán még anyuékkal lakunk mindketten és úgy tervezünk esküvőt?
2019. júl. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Eddig én egyetemre jártam,nem volt sok pénzem,most kezdtem el dolgozni.Így érthető,hogy eddig nem költöztünk össze,de nem nagyon szeretek már otthon lakni,hiába,hogy szeretem a szüleimet.Vágyom az önállóságra,a felnőtt életre,meg ha van már egy vőlegényem,csak szeretnék vele minél több időt együtt lenni.Az utazás sem jó,mert vidéken lakom.Korábban éltem együtt fél évig az akkori barátommal,csak vele vége lett (az én hibám volt),akkor még nem voltam elég érett hozzá,19 éves voltam.Azóta sok minden változott,de már akkor is sokkal jobb volt külön élni,hiába,hogy az akkori barátomat nem becsültem meg.
2019. júl. 24. 08:37
 10/21 A kérdező kommentje:
Esküvőt még nem most tervezünk,nem tudom,mennyire vehetem komolyan ezt az eljegyzést.Azt mondta,1-2 év múlva lehetne az esküvő,de nem értem,hogyan,ha még az együtt élésre is ennyit kell várnom.Így minden kitolódik.
2019. júl. 24. 08:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!